“Fajna lokalizacja”
Crepe Cafe — recenzja

Crepe Cafe
Nr 17 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Kuchnie: Śródziemnomorska, Współczesna
Zrecenzowano 6 października 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal znajduje sie blisko Centrum Nauki Kopernik. Pierwsza opinia jaką miałam tu napisać to było 1/5... Przyszliśmy z chłopakiem i zamówiliśmy 2 naleśniki na słono + 2 białe czekolady. Pani powiedziała, że czas oczekiwania wyniesie do 20min. Dosyalismyy czekolady. Ja M, a mój chłopak L. Po 40min. Oczekiwania nadal nie było naszego jedzenia. Kiedy zapytaliśmy co z naszym jedzeniem, okazało się, że o Nas zapomniano... W ramach rekompensaty Pani przyniosla nam 2x cappuccino exstra, więc okey. Naleśniki były mega mega smaczne, co zrekompensowało długi czas oczekiwania. Kiedy przyszło do płaceni, Pani powiedziała, że policzy nam za czekoladę jak za 2x S, wiec też super. Zamiast zapłacić 53zł, zapłaciliśmy 43zł i mieliśmy 2x cappuccino gratis. Każdy jest człowiekiem i wszystko się zdarzyć może, najważniejsze, że Pani jakos z tego wybrnęła. Mimo wszystko bardzo polecam, bo naleśniki bardzo smaczne a w normalnej cenie.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Wiola F

Zrecenzowano 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byłem z moją dziewczyną w tej kawiarnii i obydwoje wyszliśmy najedzeni i zadowoloni. Ceny nie są wygórowane, a miejsce jest bardzo przytulne.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, zombie2001
Zrecenzowano 1 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Przytulny wystrój. Duży wybór naleśników i nie tylko, na słodko i słono. Miła obsługa. Szybko podane. Świeże składniki i przede wszystkim pyszne naleśniki. To już nasza druga wizyta w Crepe cafe, na pewno będę tu wracać! A innym szczerze polecam!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, klodik21
Zrecenzowano 1 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy przypadkiem szukając śniadania. Niebo w gębie! Naleśnik biało czarny dla wielbicieli słodkości (bardzo słodki) gofry na słono dla tych lubiących wytrawne smaki. Super miejsce, przytulne, z miła obsługa i sensownymi jak na Warszawę cenami.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, OiG_w_podrozy
Zrecenzowano 8 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Od kilku lat mieszkam w sąsiedztwie Crepe i bardzo często do tam wpadam. Duży wybór naleśników wytrawnych i na słodko, a do tego są pyszne :). Warto wspomnieć także o pysznej kawie. Obsługa i ceny jak najbardziej na +.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, ewelinak606

Crepe Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Crepe Cafe? Podziel się wrażeniami!