“Mega przytulne miejsce i bardzo smaczne jedzenie”
Crepe Cafe — recenzja

Crepe Cafe
Nr 17 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Kuchnie: Śródziemnomorska, Współczesna
Zrecenzowano 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byłem z moją dziewczyną w tej kawiarnii i obydwoje wyszliśmy najedzeni i zadowoloni. Ceny nie są wygórowane, a miejsce jest bardzo przytulne.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, zombie2001

Zrecenzowano 1 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Przytulny wystrój. Duży wybór naleśników i nie tylko, na słodko i słono. Miła obsługa. Szybko podane. Świeże składniki i przede wszystkim pyszne naleśniki. To już nasza druga wizyta w Crepe cafe, na pewno będę tu wracać! A innym szczerze polecam!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, klodik21
Zrecenzowano 1 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy przypadkiem szukając śniadania. Niebo w gębie! Naleśnik biało czarny dla wielbicieli słodkości (bardzo słodki) gofry na słono dla tych lubiących wytrawne smaki. Super miejsce, przytulne, z miła obsługa i sensownymi jak na Warszawę cenami.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, OiG_w_podrozy
Zrecenzowano 8 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Od kilku lat mieszkam w sąsiedztwie Crepe i bardzo często do tam wpadam. Duży wybór naleśników wytrawnych i na słodko, a do tego są pyszne :). Warto wspomnieć także o pysznej kawie. Obsługa i ceny jak najbardziej na +.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, ewelinak606
Zrecenzowano 29 listopada 2017

Wybór i cena przekonały mnie żeby spróbować tu deserów. Przepyszne, słodkie, duże porcje. ;) Dodatkowo obsługa miła, chętnie pomagała w wyborze zamówienia.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, maciekmamamama

Crepe Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Crepe Cafe? Podziel się wrażeniami!