“Dla wielbicieli makaronu”
Dziurka od Klucza — recenzja

Dziurka od Klucza
Nr 76 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Wielbiciele makaronow beda zadowoleni jezeli tutaj trafia.Bardzo smacznie, cena proporcjonalna do jakosci.

Dziękujemy, Anna F

Zrecenzowano 8 września 2019

Bardzo kameralne i jakościowe miejsce, makarony są pyszne a obsługa uprzejma i pomocna. Polecam na spotkania we dwójkę oraz w gronie znajomych.

Dziękujemy, KarolK2964
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miało być włosko, klimatycznie i pysznie - wyszło zjadliwie, znośnie i z rozczarowaniem.
Spagetti sycylijskie nawet koło mapy sycyli nie leżało - mieliśmy wrażenie, że jemy makaron z Biedronki z gotowym sosem z Lidla lub na odwrót.
W poszukiwaniu Włoch lepiej udać się gdzie indziej.

Dziękujemy, marcinkS3275FB
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy tam kilka dni temu. Wiem, ze miejsce to isnieje juz kilka lat, ale wczesniej sie nie udalo dotrzec. Troche sie obawialam, ze skoro juz dlugo dzialaja, to bedzie “poprawnie “, ale milo mnie zaskoczyli. Tak dobrego makaronu (pasty) nie jadlam chyba nigdy. Danie Na basie serka mascarpone z amaretto jest obledne!

Dziękujemy, Katarzyna_Wrobe80l
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszny makaron I przemiła obsługa. Na pewno tu wrócimy.
Czuć wysoką jakość produktów i serce wkładane w potrawy. Polecanko!

Dziękujemy, buninbloom

Dziurka od Klucza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Dziurka od Klucza? Podziel się wrażeniami!