Warszawa

“Male miejce z ogromna makaronowa dusza ”
Dziurka od Klucza — recenzja

Dziurka od Klucza
Nr 72 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy tam kilka dni temu. Wiem, ze miejsce to isnieje juz kilka lat, ale wczesniej sie nie udalo dotrzec. Troche sie obawialam, ze skoro juz dlugo dzialaja, to bedzie “poprawnie “, ale milo mnie zaskoczyli. Tak dobrego makaronu (pasty) nie jadlam chyba nigdy. Danie Na basie serka mascarpone z amaretto jest obledne!

Dziękujemy, Katarzyna_Wrobe80l

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszny makaron I przemiła obsługa. Na pewno tu wrócimy.
Czuć wysoką jakość produktów i serce wkładane w potrawy. Polecanko!

Dziękujemy, buninbloom
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowite miejsce z super jedzeniem (makaron z krewetkami ) beza na deser 10/10 jedyny minus za brak alkoholu na miejscu poza tym świetne miejsce.

Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na obiedzie, udało nam się znaleźć miejsce.
Na przystawkę świetna zupa, makarony czarny z przegrzebkami i truflami oraz makaron z mułami po prostu świetny!
Deser w postaci musu czekoladowego ze świeżymi, dużymi jeżynami z espresso zwieńczyło dzieło

Dziękujemy, jarek244
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Przypadkowo odwiedziliśmy dziurkę od klucza pół roku temu, byliśmy zafascynowani tym miejscem i postanowiliśmy znowu tu zajrzeć, jednak rozczarowanie było bardzo duże.. Jedzenie bardzo dobre, ale czekaliśmy na nie 45 min i nie zostaliśmy poinformowni o tak długim oczekiwaniu (możliwe, że jest to w karcie, jeśli tak to nasze niedopatrzenie). Dopóki nie przyszła jedna z kelnerek, która szła na urlop było wszystko w porządku, jednak po jej przybyciu cała atmosfera się popsuła. Zachowywała się bardzo głośno do tego stopnia, że nie słyszałam co mówi mój chłopak siedzący na przeciwko, gadała głupoty do pozostałej obsługi, nie zważając, że jest w pracy i nie jest sama, a restauracja wypełniona jest po brzegi. Brak jakiejkolwiek kultury i oglady. Naprawdę nikogo nie interesuje, że zamówiła Ubera i musi na niego czekać 7 min. Zachowanie tej Pani bardzo źle wpływa na Państwa restaurację i radzę bardziej przykuć uwagę do tego co robi personel. Pozostałe dwie Panie bardzo miłe :)

1  Dziękujemy, Kinga2796

Dziurka od Klucza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Dziurka od Klucza? Podziel się wrażeniami!