“Obiad po wizycie w Centrum Nauki Kopernika”
Dziurka od Klucza — recenzja

Dziurka od Klucza
Nr 56 wśród 3 531 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po kilku godzinach zwiedzania Centrum Nauki Kopernika wybraliśmy się na obiad do małej klimatycznej restauracji. Obsługa bardzo miła, na zamówione dania czekaliśmy około 30 minut, wybraliśmy różne makarony i gnocchi. Na koniec wybraliśmy polecane desery. Wszystko było pyszne i chyba to były najlepsze makarony jakie jedliśmy. Na pewno trzeba przed wizytą dokonać rezerwacji, bo jest mało stolików.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, RafalSkorupa

Zrecenzowano 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie pierwszy i nie ostatni raz tam byliśmy. Do tej pory zawsze dobrze trafialiśmy :) czy na słono czy na słodko nie znaleźliśmy się. Małe, kameralne, dla nas idealne :) i miła okolica. Do zobaczenia!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, ElaPiorko
Zrecenzowano 28 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Makarony fantastyczne, naprawdę trudno o nich zapomnieć. Wybór ogromny, smaki świetne dobrane. Ceny dość wysokie ale przekłada sie na jakos, nie ma tak ze sa 3 krewetki w makaronie.
Uwaga BRAK ALKOHOLU. Można przyjść ze swoim winem ale trzeba zapłacić korkowe 15.
I teraz ostatnia rzecz, rezerwacja konieczna nie można liczyć ze wpadnie sie do lokalu po spacerze. Sa łącznie tam z moze 6-7 stolików. Jednak ta ciasnota, hałas jest strasznie odczuwalne. Wszyscy sobie stoją na głowie i choc jest to uroczy lokal k nazwa wskazuje ze bedzie mało miejsca to jednak przy kolejne wizycie staje sie to uciążliwe a nie urokliwe. Jednak makarony chyba jedna z lepszych w Warszawie

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, daga_maria_bo
Zrecenzowano 24 marca 2019

byliśmy tam kilka razy zawsze bardzo dobre jedzenie,polecam w 100%.po wyjściu nie możemy doczekać się kiedy przyjdziemy ponownie,można napić się swojego wina trzeba tylko zapłacić korkowe.knajpka rewelacyjna.trzeba rezerwować bo z ulicy wejście graniczy z cudem.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, GoPlaces466424
Zrecenzowano 18 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta w dziurce od klucza to zawsze pełna satysfakcja!
Najlepszą rekomendacja będzie historia pierwszej mojej wizyty w tym miejscu --> wychodząc od razu zrobiłam rezerwacje na pierwsze możliwy popołudniowy termin.
Bosko, uwielbiam ♥️

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Y1864FRmartas

Dziurka od Klucza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Dziurka od Klucza? Podziel się wrażeniami!