“Sushi na tak, dostawa na nie...”
Soto Sushi — recenzja

Soto Sushi
Zamów online
Nr 370 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Sushi
Zrecenzowano 9 września 2019

Bardzo dobre sushi za fajną cenę. Głównie zamawiam na wynos, nie zdarzyło mi się jeszcze jeść na miejscu więc o samy lokalu nic nie napiszę. Co najważniejsze - produkty wydają się być świeże, przez co smak jest bardzo dobry. Jeżeli chodzi natomiast o czas oczekiwania i dostawę to pozostawia wiele do życzenia - kiedy bym nie zamawiała na dostawę muszę czekać minimum 1,5h...

Dziękujemy, elarrr

Zrecenzowano 14 lutego 2019

Chciałam złożyć zamówienie, Pani powiedziała, że nie ma takiej możliwości ze względu na zbyt duże obłożenie (rozumiem). Kiedy zapytałam, że mogę odebrać osobiście zamówienie również powiedziała, że nie ma takiej możliwości..kiedy zapytałam że chętnie w takim razie przyjadę i zamówię osobiście na miejscu i poczekam w lokalu. Rownież spotkałam się z odmową. Rozumiem, że ogólnie nie można u Państwa nic zjeść... śmieszne.....nie polecam
Często korzystałam z Państwa usług, tym razem się zawiodłam...

Termin wizyty: luty 2019
3  Dziękujemy, Weronika Z
Zrecenzowano 12 lutego 2019

Knajpa niedaleko domu, więc korzystamy dosc często. Ceny wysokie, ale oferta lunchowe już przystępna. Od kilku lat jesteśmy regularnym bywalcem i generalnie jedzenie prawie zawsze trzyma poziom. Zdarzały się wpadki smakowe np. przy zupie z pieprzem cytrynowym. Zamiast śmietanki dodano mleko skondensowane? Ostra zupa z owocami morza ma zmienną ostrość, choć zawsze określamy poziom (wysoki:) Któregoś razu sushi wypróbowałam nasi goście z Japonii. Zadziwila ich pieczona ryba... ale generalnie docenili ;) Dostawy lunchowe - trzeba się uzbroić w cierpliwość i zamawiać odpowiednio wcześnie. Nie dziwię się nawalowi zamowien, bo lunch w cenie 27 zł za trzy rolki z zupa to dobra cena. Jednak obsługa powinna dokładniej czytać zamówienia, bo wiecznie zamawiając dodatkowy słodki sos i za niego płacąc - nie dostaję go. Spróbujcie ale zarezerwujcie na wszelki wypadek wiecej czasu , czy to w domu czy w lokalu :)

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Małgosia F
Zrecenzowano 24 stycznia 2019

Moim zdaniem najlepsze sushi w stolicy! Rewelacyjna oferta lunchowa, przyspieszyłabym dostawy, jednak nie jest to ten poziom opóźnień, by kiedykolwiek wpłynęło na jakość ;)

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Angelika S
Zrecenzowano 18 stycznia 2019

Same sushi były bardzo dobre, świeży ryż i ryba, wszystkim smakowały, ale dostawa - to po prostu masakra. Złożyłam zamówienie o godzinie 18.50, dostałam komunikat, że dostawa będzie najpóźniej za 90 minut. O 20.30 zadzwoniłam do restauracji, gdzie zostałam poinformowana że kurier miał wypadek ale ktoś inny już pojechał z naszym zamówieniem jakiś czas temu. Dla kontekstu - jesteśmy w pieszej odległości od restauracji, 15 min max. Kurier był u nas 20 minut po rozmowie z restauracją aka 2.5 godziny po złożeniu zamówienia. I co najlepsze - w torbie był paragon z restauracji wystawiony o 20:35.
A więc w wyniku - czy warte były te sushi moich nerwów i długiego oczekiwania? Nie jestem do końca tego pewna. Ale wnioski wyciągnęłam.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, kida317

Soto Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Soto Sushi? Podziel się wrażeniami!