“Bardzo pozytywnie zaskoczeni”
Bollywood Lounge — recenzja

Bollywood Lounge
Zamów online
Nr 518 wśród 3 557 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Indyjska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Bollywood Lounge to znany Brand na mapie Warszawy z innowacyjnym i świeżym podejściem do kuchni indyjskiej. Zapraszamy na wspaniałą podróż, jaką jest odkrywanie nowych smaków i zapachów Indii, które ze względu na swą unikatowość pozostaną niezapomniane. Wnętrza restauracji zaprojektowano w modernistycznym stylu indyjskim, w którym każdy może odnaleźć swoją cząstkę orientu. Aranżacja wnętrz daje możliwość zorganizowania zamkniętych spotkań w wydzielonych wnętrzach restauracji i klubu. Mamy możliwość organizacji jednocześnie kilku przyjęć okolicznościowych, biznesowych, imprez firmowych, czy też eventów.
Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w restauracji grupa 7 osobową. Pierwsze wrażenie było dość nieprzyjemne. Przydałby się mały remont. Wszystko się zmieniło, gdyż złożyliśmy zamówienie. Kelner pełen profesjonalizm, 7 różnych dań, napoje i bezbłędnie podane. Wszystko w jednakowym czasie, nikt nie musiał czekać. Zupy: krewetkowa i brokułowa fenomenalne. Jagnięcina grillowana i na ostro przepyszne. Porcje solidne. Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni i każdy wyszedł zadowolony. Były wśród nas osoby, które nie smakowały kuchni indyjskiej i na pewno wrócą do tek restauracji. Dziękuje my bardzo za przepyszny obiad

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, R6017MGannap

Zrecenzowano 30 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Smak dań odzwierciedla ich oryginalne pochodzenie, obsługa bardzo miła, duży wybór smaków fajek wodnych. Polecam

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Magdalena S
Zrecenzowano 19 września 2018

Jak to w indyjskiej kuchni bywa, bogactwo smaku i kolorów. Chicken vindallo na ostro to bomba, zamawiałem na spróbowanie z dowozem roomservice. Curry z krewetkami podpasowało mojej pani

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Piotr F
Zrecenzowano 6 września 2018

Bollywood znam od lat i z przykrością stwierdzam, że jest coraz gorzej - pod każdym względem. Obsługa jak zwykle mało zainteresowana Gościem. Na pana od sheeshy czekałyśmy ponad pół godziny, węgielki wymieniał przy wszystkich stolikach, oblężonych przez arabów, ale nie raczył podejść do nas, pomimo kilku próśb. W restauracji było zajętych dosłownie kilka stolików, więc nie znajduję dla tego zachowania żadnego wytłumaczenia. Jedzenie mocno przeciętne, pioruńsko drogie, w porównaniu do innych, dobrych restauracji indyjskich, o wielkości porcji nawet nie wspominając. Kurczak vindaloo tylko w teorii okazał się daniem ostrym, był raczej przeciętnie pikantny. W miseczce znalazłam dosłownie 3 kawałki mięsa, w tym 2 z chrząstkami. Do tego kilka kawałeczków ziemniaków i ogromne, rozgotowane kawałki pomidora. Danie to jadam od lat, w wielu miejscach, i nigdzie nie spotkałam się z czymś takim. Do dania zamówiłam butter naan. W smaku poprawny, choć troche suchy, ale niestety jak na naan, minimalnych rozmiarów. Sos orzechowy do chees naan był rozwodniony i nie smakował już tak, jak kiedyś. Generalnie widać tendencję do ciągłego podnoszenia cen, zupełnie nieadekwatnych do wielkości potraw oraz obniżania jakości serwowanych dań. Z restauracji wyszłysmy głodne. Za chicken vindaloo, naan i 2 herbaty zapłaciłam ponad 70zł. Cena dość wygórowana, jak na tak marne doznania kulinarne. Herbata była pyszna, ale to nie zasluga restauracji, a producenta. Niestety drogie Bolly, nie ma sensu was więcej odwiedzać. Dobrą sheeshę można zapalić w wielu innych miejscach w Warszawie, a wasze dania już dawno straciły smak i jakość.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, TamallyMaak86
Zrecenzowano 18 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

W porównaniu z Gdyńskim bollywood ten wypada dużo lepiej . Ceny podobne jakość dużo lepsza . Duży wybór shishy , ogółem polecam

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Krzysztof R

Bollywood Lounge — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bollywood Lounge? Podziel się wrażeniami!