“Przepyszne sałatki i soki polecam”
Salad Story Restaurant — recenzja

Salad Story Restaurant
Nr 29 wśród 44 Szybkie posiłki (Warszawa)
Kuchnie: Międzynarodowa
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Każdy znajdzie sałatkę dla siebie polecam sos orientalne chilli kremowy winegret sałatkę mango kurczak oraz nowa falafell z pieczonymi pomidorkami

Dziękujemy, Katarzyna D

Zrecenzowano 18 lipca 2019

Ja i moj wieloryb czujemy sie najedzeni <3
Szybko, smacznie i zdrowo. Perfekcyjne sniadanko. Polecamy ^^

1  Dziękujemy, xMadLife
Zrecenzowano 21 czerwca 2019

Jedzenie kiepskiej jakości. Miska wege wywołuje nadkwasotę. Zle się czułam po wizycie w Salad Story.

Dziękujemy, Bogumila L
Zrecenzowano 31 maja 2019

Salad story jest super, ale na miejscu. Gdy zamawiam przez uber eats, składniki są pomylone, chleba sie nie dostaje a wymiany nie są dokonane. Więc wole jeść na miejscu, wtedy pracownicy się starają.

Dziękujemy, luxorylux
Zrecenzowano 17 maja 2019

Bardzo polecam jeśli ktoś odżywia się zdrowo a chce szybko zjeść. Tutaj zjesz i smacznie i szybko i tanio.

Dziękujemy, Mariussek

Salad Story Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Salad Story Restaurant? Podziel się wrażeniami!