“Krem z pomidorów ”
Salad Story Restaurant — recenzja

Salad Story Restaurant
Nr 57 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Kuchnie: Międzynarodowa
Zrecenzowano 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra zupa, odgrzewana ale naprawdę dobry krem z pomidorów posypany sezamem, pyszne ciasto i do tego kawa gratis co było zaskoczeniem.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, adamn370

Zrecenzowano 7 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam w lokalu i była dosyć długa kolejka. Kierownik nie zwracając uwagi na klientów, zaczął wyzywać kelnerke i poganiac ja. Po pierwsze - takie sprawy załatwia się na osobnosci. Po drugie - każdy zasługuje na szacunek, kelnerka także. Jedzenie było bardzo dobre, ale więcej tam nie wrócę przez karygodne zachowanie kierownika. I odradze wizyty w tym lokalu znajomym.

Termin wizyty: luty 2019
4  Dziękujemy, Edyta W
Zrecenzowano 8 stycznia 2019

Sałatki i soki bardzo dobre. Wszystko świeże, cenię możliwość zamiany składników. Obsługa w lokalu SCC sympatyczna :) Dobrze zjeść szybko coś co nie jest fastfoodem - uważam, że to dobry wybór dla osób, które chcą zjeść zdrowo

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Sylwia_Bor
Zrecenzowano 28 października 2018

Bardzo dobra propozycja dla ludzi, którzy pragną się zdrowo odżywiać. Zawsze gdy jestem w pobliżu złotych tarasów to odwiedzam to miejsce. Super!!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, dariuszgawron4
Zrecenzowano 18 października 2018 z urządzeń przenośnych

Straciliście klienta raz na zawsze. Obowiązywała karta na której się zbiera znaczki i jak już mam 10 i przychodzę odebrać sałatkę to nagle karta już nie obowiązuje bo weszła nowa. To była moja nasta karta ale po tej sytuacji rezygnuje z waszych usług, raz na zawsze. Nie polecam salad story reduta.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, D624IRadamp

Salad Story Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Salad Story Restaurant? Podziel się wrażeniami!