“Rewelacyjne jedzenie i bardzo miła obsługa”
Casa Pablo — recenzja

Casa Pablo
Nr 156 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Hiszpańska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje

Ostatnio miałem okazję odwiedzić lokal z narzeczoną. Na początku ujęło nas wnętrze. Super wystrój, a klimat jaki tam panuje idealny jest zarówno na romantyczny wieczór we dwoje jak i wieczorne wyjście że znajomymi.

Jedzenie?
Genialne! Dania wyglądają nieziemsko, a smakują jeszcze lepiej!

Do tego mają przemiłą i profesjonalną obsługę.

Wyszliśmy stamtąd będąc w 100% usatysfakcjonowani.

Polecam!

Dziękujemy, Artur W

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Odwiedziłem po raz pierwszy tę restaurację słysząc, że serwują tu oryginalne dania kuchni hiszpańskiej. I nie zawidłem się. Przystawki super, kalmary - chyba najlepsze, jakie jadłem, ośmiornica po galicyjsku - świetnie zrobiona i miękka, dania główne: steki wołowy - palcelizać ale prawdziwa maumazja to stek wieprzowy - po raz pierwszy wydawało się, że ma smak żołędzi, którymi żywiła się świnka zanim trrfiła na tależ. Obsługa bardzo kompetentna i sprawna

Dziękujemy, wufi1963
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Na szczęscie jedzenie cały czas na takim samym poziomie, więc wizyta po długim czasie była dobrym posunięciem.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, B-Reisende
Zrecenzowano 4 czerwca 2019

Pycha! Wszytko co próbowałam mi smakowało, kuchnia bardzo dobra. Dzisiaj nawet dzwoniłem na roomservice i od nich obiad zamawiałam. Wolę brać z dostawą bo tam dużo ludzi jest, a tak złoże wcześniej zamówienie i dostane na porę obiadową.

Dziękujemy, alicjabosmek
Zrecenzowano 19 lutego 2019

Omijajcie z daleka.

Byliśmy tu ostatnio ze znajomymi, mieliśmy rezerwację na 20. Przyszliśmy o czasie i dostaliśmy najgorszy możliwy stolik - przy niedomykających się drzwiach do restauracji, które musiałem co chwilę zamykać, żeby nie wiało po plecach. Niby drobnostka, ale nie w restauracji, w której zostawiasz prawie tysiąc złotych.

Jeśli chodzi o jedzenie, to tak: antrykot smakuje jak podeszwa od butów, suchy, mimo wypieczenia medium-rare. Za tą nieprzyjemność zapłacicie jedyne 125 zł. Krewetki z czosnkiem całkowicie bez smaku, sałatka jako tako. Jedyną niespodzianką była grilowana ośmiornica - całkiem smaczna.

Obsługa słabiutka - za bardzo się nami nie interesowano, przynoszono nam dania których nie zamawialiśmy, a które potem zostały doliczone do rachunku i za to wszystko doliczono sobie 10% napiwku, chociaż w karcie jest napisane, że doliczany jest od 5 osób (było nas 4).

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, matino20

Casa Pablo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Casa Pablo? Podziel się wrażeniami!