Zrecenzowano: 7 września 2019

Polecam ten obiekt, wyspałam się łóżka były bardzo wygodne, na dzień dobry dostaliśmy vocher na wino do wykorzystania w barze po 1 lampce, pokój czysty, bardzo ciekawie urządzony, śniadania dobre, akurat był event i zarezerwowana cała restauracja więc nie było za bardzo się gdzie podziać to jedyny minus,ogólnie bym tam wróciła choć 400 zł za jedną noc to niemało:)

Wskazówka dotycząca pokoi: trochę za ciemno było w łazience dałabym jasniejsze światło nad umywalką, zrobienie makijażu było dość trudne
Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, pkondr986227
Zrecenzowano: 4 września 2019

Pięknie odrestaurowany hotel w centrum Pragi i niedaleko od Śródmieścia. Wystrój jest nietypowy i czuć w nim historię. Jedzenie jest pyszne, choć trochę drogie. Bywa głośno jeśli traficie na okno od ulicy. Obsługa niezwykle pomocna :)

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, lepi88
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Hotel bardzo klimatyczny jak ktoś lubi klimaty retro i stare kamiennice na Pradze.
Położenie blisko dworca Wileńskiego i metra.
Jakiś czas temu w Noc Muzeów był pokaz mody Wiganny Papiny od Baroku po styl XX wieku w tym punkowy. Polecam ten hotel

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój na drugim piętrze z windą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, bohdi2019
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce odwiedziłem wraz z żoną podczas wyprawy do Warszawy na koncert na stadionie. Jak dla mnie lokalizacja bardzo dobra, na stadion 20 minut autobusem, a do rynku na Starym Mieście jakieś 30 minut piechotą, komunikacją dużo szybciej. Pokoje w hotelu są w klimacie loftowym, duże wraz z dużą łazienką. Pokoje w wyposażeniu posiadają wszystko co trzeba, no może za wyjątkiem lodówki. Śniadania bardzo dobre, świeże w formie szwedzkiego stołu. Parking niby dodatkowo płatny ale my nie musieliśmy nic dopłacać, aczkolwiek w okolicy nie brakuje miejsc postojowych wzdłuż ulicy. Szkoda że hotel nie posiada basenu ani strefy spa, jakby posiadał to byłby idealny:-) polecam!

Dziękujemy, marcink998
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To miejsce, choć w takiej a nie innej dzielnicy jest ogromnym odkryciem dla mnie. W tak urokliwym hotelu w życiu nie byłam. Każdy szczegół dopracowany jeśli chodzi o wystrój, detale, atmosfera, obsługa hotelu. Nie da się opisać. Będę wracać i będę polecać. Kuchnia obłędna, sandacz z kurkami wyśmienity a śniadanie hotelowe z własnym pysznym chlebem i wędlinami (nie z Lidronki) to bajka! Ogromnie wszystkim polecam!

Dziękujemy, katkasz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: martaw5252, Dyrektor generalny, ARTHOTEL STALOWA 52Odpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Szanowna Pani,

serdecznie dziękujemy za poświęcony czas oraz podzielenie się opinią na temat naszego obiektu! Nie jestem w stanie opisać jak miłe są takie słowa uznania dla całego zespołu Stalowej 52! Cieszymy się, że nasza praca została przez Panią doceniona :) Mam nadzieję, że podczas kolejnej wizyty w Warszawie będziemy mieli okazję ponownie Panią gościć w ARTHOTEL STALOWA 52 :)

Pozdrawiam,