Najniższe ceny za pobyt
eDreams75 USD
Travelocity67 USD
Wyświetl wszystkie 15 ofert
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Hotel bardzo klimatyczny jak ktoś lubi klimaty retro i stare kamiennice na Pradze.
Położenie blisko dworca Wileńskiego i metra.
Jakiś czas temu w Noc Muzeów był pokaz mody Wiganny Papiny od Baroku po styl XX wieku w tym punkowy. Polecam ten hotel

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój na drugim piętrze z windą
Dziękujemy, bohdi2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: martaw5252, Dyrektor generalny, ARTHOTEL STALOWA 52Odpowiedź udzielona 17 stycznia 2020

Serdecznie dziękujemy za pozytywny komentarz o naszym hotelu! Jest nam bardzo miło słyszeć, że docenia Pan styl w jakim urządziliśmy hotel. Zapraszamy ponownie, aby znów mógł Pan poczuć niepowtarzalny klimat kamienic warszawskiej Pragi :)

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce odwiedziłem wraz z żoną podczas wyprawy do Warszawy na koncert na stadionie. Jak dla mnie lokalizacja bardzo dobra, na stadion 20 minut autobusem, a do rynku na Starym Mieście jakieś 30 minut piechotą, komunikacją dużo szybciej. Pokoje w hotelu są w klimacie loftowym, duże wraz z dużą łazienką. Pokoje w wyposażeniu posiadają wszystko co trzeba, no może za wyjątkiem lodówki. Śniadania bardzo dobre, świeże w formie szwedzkiego stołu. Parking niby dodatkowo płatny ale my nie musieliśmy nic dopłacać, aczkolwiek w okolicy nie brakuje miejsc postojowych wzdłuż ulicy. Szkoda że hotel nie posiada basenu ani strefy spa, jakby posiadał to byłby idealny:-) polecam!

3  Dziękujemy, marcink998

Szanowny Panie,

serdecznie dziękujemy za podzielenie się opinią na temat naszego obiektu! Ogromnie cieszę się, że docenił Pan styl naszych pokoi. Mamy nadzieje, że zadowolenie z pobytu na Stalowej 52 przełoży się na ponowną wizytę w Warszawie, oczywiście w naszym hotelu :)

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To miejsce, choć w takiej a nie innej dzielnicy jest ogromnym odkryciem dla mnie. W tak urokliwym hotelu w życiu nie byłam. Każdy szczegół dopracowany jeśli chodzi o wystrój, detale, atmosfera, obsługa hotelu. Nie da się opisać. Będę wracać i będę polecać. Kuchnia obłędna, sandacz z kurkami wyśmienity a śniadanie hotelowe z własnym pysznym chlebem i wędlinami (nie z Lidronki) to bajka! Ogromnie wszystkim polecam!

Dziękujemy, katkasz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: martaw5252, Dyrektor generalny, ARTHOTEL STALOWA 52Odpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Szanowna Pani,

serdecznie dziękujemy za poświęcony czas oraz podzielenie się opinią na temat naszego obiektu! Nie jestem w stanie opisać jak miłe są takie słowa uznania dla całego zespołu Stalowej 52! Cieszymy się, że nasza praca została przez Panią doceniona :) Mam nadzieję, że podczas kolejnej wizyty w Warszawie będziemy mieli okazję ponownie Panią gościć w ARTHOTEL STALOWA 52 :)

Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Wysoki poziom świadczonych usług, pokoje jak i cały hotel mają swój charakter, bliska lokalizacja przystanków autobusowych, bardzo dobre śniadania, miła obsługa, cisza, spokój, idealne miejsce do odpoczynku i relaksu.

Dziękujemy, Karola90J

Szanowna Pani,

serdecznie dziękujemy za podzielenie się opinią na temat naszego obiektu! Ogromnie cieszę się, że była Pani usatysfakcjonowana z pobytu na Stalowej 52! Zapraszamy ponownie przy okazji kolejnej wizyty w Warszawie :)

Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Zamówiłam 8 pokoi dla moich gości weselnych. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, jedynym minusem była impreza w restauracji hotelowej do 8 rano. Śniadanie super. Polecam zwłaszcza pokoje superior. Bardzo fajnie, że każdy pokój jest inny i tematyczny.

Dziękujemy, gosia_lipiec

Szanowna Pani Małgorzato,

dziękujemy za poświęcony czas i podzielenie się opinią na temat naszego obiektu! Cieszę się, że Państwa goście byli zadowoleni z pobytu w naszym hotelu oraz docenili różnorodność wystroju pokoi. Pragnę również przeprosić za ewentualne niedogodności związane z przyjęciem, które odbywało się tego wieczoru w naszej restauracji. Mam nadzieję, że przy kolejnej okazji ponownie zdecyduje się Pani na wybór ARTHOTEL STALOWA !