Zrecenzowano: 9 sierpnia 2018

Fantastyczny hotel na Pradze. Inny niż wszystkie. Każdy pokój zupełnie inny, wyjątkowy i niepowtarzalny. Piękne, proste, a jednak wyszukane wnętrza. Obsługa bardzo miła i pomocna. Chętnie spełni każdą prośbę

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, 635mirkak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta W, Dyrektor generalny, ARTHOTEL STALOWA 52Odpowiedź udzielona 23 sierpnia 2018

Szanowna Pani Mirko,

Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszego hotelu oraz zespołu. Jest mi niezwykle miło słyszeć, że podobał się Pani wystrój naszego obiektu. Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję gościć Panią ponownie na Stalowej 52!.

Zrecenzowano: 10 lipca 2018

Jestem w tym hotelu co roku w maju i jest jak w raju, obsługa miła, pomocna i profesjonalna. Zawsze staje na wysokości zadania. Jedzenie bardzo dobre, a najlepsza jajecznica. Gorąco polecam. Miejsce urokliwe i bezpieczne. Można poczuć się nawet lepiej niż w domu.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, dariuszstawinski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta W, Dyrektor generalny, ARTHOTEL STALOWA 52Odpowiedź udzielona 5 września 2018

Szanowny Panie Dariuszu,

Serdecznie dziękujemy za dodanie tak pozytywnej opinii na temat naszego hotelu! Jest mi niezmiernie miło słyszeć, że jest Pan oczarowany naszym obiektem oraz personelem. Zdecydowanie zachęcam do częstszych odwiedzin na Stalowej 52!

Zrecenzowano: 24 czerwca 2018

Korzystałem już kilka razy. Jest inaczej-hotel butikowy zrobiony w starej kamienicy z duszą. Pokoje aranżowane indywidualnie, każdy ma sój charakter, nie mają numerów, mają nazwy. Idealne miejsce dla osób lubiącychpomysłowość. Pokoje od strony ulicy są głośne, bo ruch samochodów jest bardzo duży, ja śpię w zatyczkach, więc mi nie przeszkadza, ale osoby szukające spokoju muszą to uwzglednić. Obsługa zawsze super!
Sniadania smaczne, kuchnia restauracyjna również.

Termin pobytu: czerwiec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 841januszg

Szanowny Panie Januszu,

Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszego hotelu. Miło mi słyszeć, że podobał się Panu wystrój obiektu oraz był Pan zadowolony z wizyty w naszej restauracji. Na przyszłość podczas dokonywania rezerwacji proszę zaznaczyć, aby pokój znajdował się od wewnętrznej strony budynku.

Zrecenzowano: 15 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Gustownie, miło i bardzo smacznie. Świetna obsługa. Pokój przestronny, czysty i oryginalnie urządzony. Ma duszę - połączenie nowego z klimatem miejsca i okolicy. Hotel inny niż wszystkie! Hotel z klasą!

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, asztsz

Serdecznie dziękujemy za poświęcenie swojego czasu i ocenę naszego hotelu! Jest nam bardzo miło słyszeć, że pobyt w naszym obiekcie był udany. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 31 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Miałem przyjemność być na Stalowej 52 już drugi raz. Znaleźć fajny hotel na Pradze nie jest łatwo, a ta miejscówka naprawdę jest warta polecenia. Pokoi jest tu niewiele, ale każdy jest inny. Uwaga jeśli nie lubisz ścian bez tynków, ale prawdziwą cegłą i deski na podłodze ( która nie mało już widziała) to sobie odpuść. Mi ten klimat pasuje :) Śniadanie rano pierwsza klasa.
Aha na miejscu jest restauracja, nieduża z bardzo fajnym przeszklonym patio. Fajne miejsce na imprezę firmową więc trzeba pytać czy miejsce będzie, ale ...
Przerobiłem królika i kaczkę. Niebo w gębie.
Podsumowując. Przyjedźcie sprawdzić sami. Ja tam jeszcze wrócę :)

Termin pobytu: marzec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Sieg_RZ

Szanowny Panie,

Dziękujemy za pozytywny komentarz na temat naszego hotelu! Cieszymy się, że podobał się Panu wystrój obiektu oraz restauracja. Będzie nam bardzo miło, jeśli podczas kolejnej wizyty w Warszawie zdecyduje się Pan na rezerwację w ARTHOTEL Stalowa 52.

Pozdrawiam serdecznie,