“Polecam !!!”

Fret at Porter Restaurant
Nr 307 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Bardzo dobre jedzenie ! Bardzo miła obsługa. Bardzo rozsądne ceny ! Jeśli jest ciepło - dobrze jest usiąść na tarasie z ciekawym widokiem na plac i sąsiednie ulice.

Dziękujemy, Andrzej W

Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W menu zachecił mnie żurek na zakwasie...nie pomyliłam sie jeden z najlepszych jakich kiedykolwiek probowalam. Polecam!

Dziękujemy, 335kasiaw
Zrecenzowano 15 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Kaczka sucha, golonka niedogotowana, pomylone zamówienie. Nic specjalnego. Spodziewaliśmy się czegoś pysznego i się zawiedliśmy. Plus za obsługę i estetykę dan.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 479izabelaw
Zrecenzowano 1 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z rodzina na obiedzie, bardzo smaczna polska kuchnia, żurek, gołąbki, schabowy. Polecam również grzance, duży wybór. Ceny bardzo przystępne jak na starówkę. Polecam

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Companion14039499934
Zrecenzowano 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Na kawę i ciastko się długo czekało nie rozumie tego bo ludzi nie było. Barszcz 16 zł ze zwykłym uszkiem a napisane w karcie były cuda. Barszcz bardzo słaby. Nie poszedł bym tam więcej

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, andrzejw778

Fret at Porter Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Fret at Porter Restaurant? Podziel się wrażeniami!