“Okropna obsluga”
U Madziara — recenzja

U Madziara
Nr 479 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Węgierska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Znakomita węgierska restauracja w Warszawie. Właściciel Gabor Szerekesz

Najgorsza obsługa z jaką można się spotkać. Ostatecznie nie zjedliśmy nic i wyszlismy po kilku minutach. Reklamują się jako restauracja a kelner zachowuje się jak w przydrożnym barze. Chce zlozyc skargę na kelnera i czekam ciagle na kontakt kierownika sali. Oczywiście nikt się nie skontaktowal.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Podnozek

Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Niedobre, nijakie. Karkówka twarda, żylasta a wszystko skąpane w ogromnej ilości tłuszczu. Nie polecam

Dziękujemy, Paulina C
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Restauracja w bardzo dobrej lokalizacji. Stoliki zarówno w lokalu jak i na zewnątrz. Obsługa bardzo miła i pomocna w doborze dań i napojów. Właściciel Węgier - sympatyczny, łatwo nawiązujący kontakt z gośćmi. I najważniejsze, kuchnia typowo węgierska, nie spotkałem lepszej w Warszawie. Zupy - polecam rybną i gulaszową (pikantna), dania główne też bardzo dobre. Próbowaliśmy gulasz, leczo i paprykarz, zdecydowanie warto... Spory wybór węgierskich win, o których można porozmawiać z kelnerem. W restauracji byliśmy dwa razy, z pewnością wrócimy.

1  Dziękujemy, Rafal K
Zrecenzowano 15 czerwca 2019

Bardzo dobry posiłek, smaczny, taki jak na Węgrzech. Byliśmy w niedzielę, niestety trzeba rezerwować stolik jeśli ktoś chce spożyć posiłek w środku ale można zjeść na zewnątrz pod parasolem (była ładna pogoda) a w środku nie ma klimatyzacji. Jest to raczej mała restauracja. Kelner jest miły ale nie mówi po węgiersku. Leczo - super.

Dziękujemy, 668marekc
Zrecenzowano 29 marca 2019

Od mojego pierwszego wyjazdu na Węgry przychodzę tu regularnie.
Polecam przepyszną zupę rybną, dostępną w dwóch wariantach (z sumem lub karpiem) i ewentualnie dodatkowo z galuszkami.
Warto również skusić się na deser w kremem z kasztanów.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Magdalena P

U Madziara — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w U Madziara? Podziel się wrażeniami!