Warszawa

“Atmosfera libańskiego pubu”

Beirut Hummus & Music Bar
Nr 240 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Libańska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach
Zrecenzowano 13 września 2019

Świetnie oddany klimat. W centrum Warszawy możemy poczuć się jak na ulicach Bejrutu. Idealne miejsce na drinka ze znajomymi. Duży plus za jedzenie.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, MagdalenaDziedzic85

Zrecenzowano 15 maja 2019

Bardzo wielkie i tłoczne miejsce na wyjście ze znajomymi,słychać chyba wszystkie jezyki świata.
Bardzo tłoczno i głośno,ale to takie przeznaczenie miejsca.
Byliśmy tu dwukrotnie.
Maly minusik za trochę ciepłe wino białe nam podano.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, nikola s
Zrecenzowano 12 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wyjątkowo klimatyczne miejsce. Za każdym razem gdy odwiedzam stolicę muszę odwiedzić Beirut i załapać się na kofty.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, JuJu V
Zrecenzowano 7 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam cudowny hummus z awokado.Idealne miejsce na wieczorne spotkania ze znajomimi.niesamowite koktajle swietna atmosfera.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Guide763435
Zrecenzowano 7 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na spotkanie ze znajomini.świetny hummus i cudowy mix oliwek.oryginalne i autorskie drinki.Polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 259marikaa

Beirut Hummus & Music Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Beirut Hummus & Music Bar? Podziel się wrażeniami!