“Świetne menu”
Barn Burger — recenzja

Barn Burger
Nr 7 wśród 44 Szybkie posiłki (Warszawa)
Kuchnie: Amerykańska

Klimatyczne miejsce, ciasno, głośno - raczej można siąść na chwilę, zjeść burgera i coś wypić a nie umawiać się tu na dłuższe spotkanie.
Fajny wybór ciekawych burgerów i spory wybór piwa.
Jedzenie bardzo dobre!

Dziękujemy, Michał F

Mega smaczny Burger (z sosem serowym i nachosami), bomba kaloryczna, ale o to chodzi! Frytki smaczne, coleslaw bardzo dobry. Sos BBQ smaczny, salsa mi nie podchodzi, nie przepadam za nią ogólnie. W jednym słowie - Polecam!

Dziękujemy, zuchovsky
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dobry w rozsądnej cenie :) szybko podane, obsługa miła :) ciekawy wybór piw, oryginalne nazwy burgerow.

Dziękujemy, Artur K
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Raj dla miłośników burgerów. Każdy z burgerów przygotowany z wysokiej jakości produktów. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, Pawellkot
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Odwiedziłam wczoraj to miejsce i muszę przyznac, się się nie zawiodłam. Szybka reakcja że weszliśmy że znajomymi szybki stoisz i tak samo szybko dostaliśmy nasze burger. Co do obsługi? Bardzo mili i uśmiechnięci młodzi ludzie pełni Energi co odrazu się czuje jak się na nich patrzy, burger jeden z lepszych jakie jadłam. Polecam to miejsce naewpno ja to nie raz jeszcze wrócę

Dziękujemy, Monika4556

Barn Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Barn Burger? Podziel się wrażeniami!