“Dobry w rozsądnej cenie :) ”
Barn Burger — recenzja

Barn Burger
Nr 5 wśród 62 Szybkie posiłki (Warszawa)
Kuchnie: Amerykańska
Okolica: Śródmieście Północne
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dobry w rozsądnej cenie :) szybko podane, obsługa miła :) ciekawy wybór piw, oryginalne nazwy burgerow.

Dziękujemy, Artur K

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Odwiedziłam wczoraj to miejsce i muszę przyznac, się się nie zawiodłam. Szybka reakcja że weszliśmy że znajomymi szybki stoisz i tak samo szybko dostaliśmy nasze burger. Co do obsługi? Bardzo mili i uśmiechnięci młodzi ludzie pełni Energi co odrazu się czuje jak się na nich patrzy, burger jeden z lepszych jakie jadłam. Polecam to miejsce naewpno ja to nie raz jeszcze wrócę

Dziękujemy, Monika4556
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Zdecydowanie to najlepsze burgery w mieście! Ciekawy wystrój, super atmosfera + obsługa! Burgery świeżutkie jak i dodatki! Mniaam <3 polecam!

Dziękujemy, Kataryyyyy13
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe kompozycje burgerów, wszystko świeże, smaczne. Miła i sprawna obsługa. Dla mnie nr 1 w Warszawie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, norbertw931
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pomysł na burgera? No cóż- klikasz Trip Advisor i wybierasz restaurację z burgerami z pozycji numer 1. I warto!!!
Wspaniałe burgery, smaczne frytki, a lokal z ciekawą atmosferą. Kilka stolików, kanapa na małej antresoli i ciekawy teksty wypisane na ścianach, w tym "jedzenie burgera sztućcami to jak picie Single Malt z colą". Hmm, jadłem bez sztućców.
Menu wypisane na ścianach i do wyboru kilkanaście burgerów.
Macie ochotę na doskonałe i szybkie jedzenie w Wawie, tu to znajdziecie.

1  Dziękujemy, wiktordoktor

Barn Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Barn Burger? Podziel się wrażeniami!