“Dobry w rozsądnej cenie :) ”
Barn Burger — recenzja

Barn Burger
Nr 7 wśród 44 Szybkie posiłki (Warszawa)
Kuchnie: Amerykańska

Dobry w rozsądnej cenie :) szybko podane, obsługa miła :) ciekawy wybór piw, oryginalne nazwy burgerow.

Dziękujemy, Artur K

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Raj dla miłośników burgerów. Każdy z burgerów przygotowany z wysokiej jakości produktów. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, Pawellkot
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Odwiedziłam wczoraj to miejsce i muszę przyznac, się się nie zawiodłam. Szybka reakcja że weszliśmy że znajomymi szybki stoisz i tak samo szybko dostaliśmy nasze burger. Co do obsługi? Bardzo mili i uśmiechnięci młodzi ludzie pełni Energi co odrazu się czuje jak się na nich patrzy, burger jeden z lepszych jakie jadłam. Polecam to miejsce naewpno ja to nie raz jeszcze wrócę

Dziękujemy, Monika4556
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Zdecydowanie to najlepsze burgery w mieście! Ciekawy wystrój, super atmosfera + obsługa! Burgery świeżutkie jak i dodatki! Mniaam <3 polecam!

Dziękujemy, Kataryyyyy13
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Zdecydowanie najlepszy burger w Warszawie. Sprawdzałem wiele miejsc ale barn jest po prostu bezkonkurencyjny....

Dziękujemy, Lukaszczerw90

Barn Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Barn Burger? Podziel się wrażeniami!