“Smacznie, acz bez przesady”
Concept 13 — recenzja

Concept 13
Nr 136 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny, nowoczesny wystrój i zachwycający widok z tafli okien. Dania aspirujące do kuchni fusion, smaczne, ale na kolana raczej nie rzucają. Szeroki wybór win, drogich jak upiór. Bardzo miła obsługa kelnerska.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Magdalena P

Zrecenzowano 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe jedzenie i obsługa :) piękne minimalistyczne klimaty :) najsmaczniejsza była ośmiornica :)

Dziękujemy, 148maciejw
Zrecenzowano 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

W sumie to nie bardzo wiem jak napisać. Moje/ nasze wyobrażenie o tej restauracji usytuowanej w luksusowym budynku wśród luksusowych marek było takie, że może nie zjemy tanio ale za to będzie efektownie, pięknie i super podane. Tu niespodzianka. Restauracja przestronna, spory ruch dużo obsługi. Dania nie porywaja, lody to jakiś żart, tatar przyzwoity aczkolwiek nie powala. Ceny rzeczywiście adekwatne do miejsca lecz nie adekwatne do tego co jest serwowane. Także generalnie to wybór pozostawiam każdemu na własne ryzyko.

Dziękujemy, tomaszg797
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019

Nowoczesna, elegancka retsuracja na dachu Domu Handlowego Vitkac. Nowoczesne, proste formy, nie ma nadmiarów w e wnętrzach. Proste menu, wspaniale skomponowane smaki. Bardzo dobra obsługa. Piekne widoki. Zapewne ze względu na taras miło będzie przyjść tu latem.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, monikak239
Zrecenzowano 7 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Dosyć wesołe podejście obsługi . Łącznie obsługiwały nas dwie dziewczyny i jeden chłopak . Jedna rekomendowała kalafiora wiec zamówiliśmy . Po kilkunastu minutach przyszła druga zapytać czy zamówiliśmy potem kolejna jednak przyjąć zamowienie bo nie było nas w systemie potem kolejna żeby powiedzieć ze nie ma kalafiora . Karta składa sie z kilkunastu dań wiec wypadałoby je mieć w ostatki . W całej restauracji kilkanaście osób a nam podano jedna zupę a dopiero po kilku dobrych minutach druga . Mnie podano zupę mojego gościa . Trochę to wszystko takie na wesoło Hahaha
Zupa rybna dobra . Choć chłodna . Pewnie przez ten gigantyczny talerz . Danie drugie pierog z serem , raviolo , nie wiem czy dobrze zapamiętałam nazwę, z żółtkiem bardzo ciekawe i smaczne tylko dla mnie tez za zimne . Ceny Ok .

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, ma_gorzatam136

Concept 13 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Concept 13? Podziel się wrażeniami!