“good food”
Concept 13 — recenzja

Concept 13
Nr 122 wśród 3 535 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 grudnia 2018

dobre jedzenie, spory wybor. beszelestna i przyjazna obsługa. znakomite miejsce na business lunch. polecam.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, adam361

Zrecenzowano 4 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja mieści się na ostatnim pietrze domu handlowego Vitkac. Ma przepiękny panoramiczny widok na centrum. Na balkonach można palić. Wystrój minimalistyczny, ale elegancki. W tej chwili restauracja pełna jest dekoracji świątecznych, co sprawia ze to idealne miejsce na nastrojowe świąteczne spotkania. Obsługa zawsze na czas, konkretnie, z wiedza na temat produktów, chętnie doradzą i dyskretnie towarzyszą naszym odwiedzinom w tym miejscu. Karta krótka, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Ja zamówiłam tatara i burgera wołowego. Ze swojego stolika mogłam obserwować jak mój posiłek jest przygotowywany. Tatar bardzo smaczny, choć nie ukrywam, ze nie lubię miejsc, w których dostaje się go już pomieszanego. Wole wersje klasyczna, w której częścią zabawy jest mieszanie samemu. No trudno, wybaczam. Burger przepyszny. Zaczynajac od bułki, a kończąc na każdym dodatku. Do niego sosy i wspaniałe frytki. Polecam tez desery. Tiramisu i sernik palce lizać. Dodam jeszcze, ze wszystkiemu towarzyszy przepyszny chleb (chyba wypiekany na miejscu) z leciutkim jak chmurka ubitym masłem. Mam słabość do tego miejsca, która wynika z jego jakości i klasy. Bardzo polecam.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, 825stellaw
Zrecenzowano 19 listopada 2018

Restauracja mieści się w pięknym budynku - luksusowym domu handlowym. Jest w niej bardzo klimatycznie, świetnie dobrana muzyka na żywo, można się było poczuć jak w Nowym Jorku. Profesjonalna obsługa, świetna lokalizacja. Jeśli chodzi o jedzenie to świetne były krewetki oraz deser w postaci fondanta orzechowego z nadzieniem i lodami, natomiast dania główne były średnie (makaron oraz raviolo), choć nadal smaczne.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 48warsaw
Zrecenzowano 10 listopada 2018

Restauracja w budynku pełnym luksusowych marek, centrum miasta, wysokie ceny - spodziewałabym się czegoś więcej. Owszem - wnętrze piękne, nowocześnie urządzone i z pomysłem, natomiast samo jedzenie mocno średnie. Obsługa jest bardzo profesjonalna i miła, nie tak nadęta jak w niektórych tego typu miejscach, co niewątpliwie jest dużym plusem. Na plus idzie też fakt, że restauracja posiada wewnętrzną palarnię, co było inteligentnym posunięciem biorąc pod uwagę fakt, że trochę czasu zajmuję wyjście z Vitkaca. Krótko mówiąc - wszystko na plus, ale nad jedzeniem bym popracowała.

Termin wizyty: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, MK7167
Zrecenzowano 5 listopada 2018

Kochani,
miejsce w pełni dostępne wózkowiczom.
Lunch, to czas w którym warto odwiedzić to miejsce.
Tym razem sposób przyrządzenia dań pozwolił osobie towarzyszącej stwierdzić, że może jeść kozi ser, por, seler...
W menu wymienione są główne składniki dań. O szczegóły, które czasami zaskakują, pytajcie kelnerów.
Najmniej smakował nam deser.

Termin wizyty: listopad 2018
2  Dziękujemy, woz91

Concept 13 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Concept 13? Podziel się wrażeniami!