Hotel Marriott(Warszawa)
94 USD
Hotels.com
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 26/07
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
81 USD
Booking.com
Uwaga, okazja! 24% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 24% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (107 USD).

116 USD
97 USD
Expedia.com
Hotel Rialto(Warszawa)
114 USD
104 USD
Orbitz.com
  • Restauracja
Novotel Warszawa Airport(Warszawa)(Świetna cena!)
58 USD
104 USD
94 USD
Hotwire.com
  • Basen
Ibis Budget Warszawa Reduta(Warszawa)(Świetna cena!)
24 USD
ibis Budget
Uwaga, okazja! 29% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 29% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (34 USD).

Ibis Budget Warszawa Centrum(Warszawa)(Świetna cena!)
35 USD
ibis Budget
Zrecenzowano 19 sierpnia 2017

Ten hotel to mój absolutny faworyt! Miałam przyjemność niejednokrotnie w nim gościć na przestrzeni kilku lat. Wszystko zasługuje na duży plus. Pokoje są gustownie urządzone, zarówno pokoje standardowe jak i apartamenty. Wszystko czyściutkie. Pyszne jedzenie. W hotelu panuje przyjemna, spokojna atmosfera. Obsługa bardzo miła i pomocna. Polecam każdemu chociaż raz odwiedzić to cudowne miejsce!

• Data pobytu: październik 2016, podróż w pojedynkę
2  Dziękujemy, Kasia_Rytel
Zrecenzowano 11 sierpnia 2017

Lepiej napisać krótko: PERFEKCYJNY! Hotel zlokalizowany w kameralnej kamienicy, w okolicy modnych restauracji i pubów. Personel w recepcji bardzo profesjonalny i uprzejmy. Sam pokój utrzymany w perfekcyjnym stanie, a aneks kuchenny doskonale wyposażony. Jeśli miałbym do wyboru ciasne 5*, warszawskie hotele a olbrzymi, klimatyczny apartament w H15 długo nie musiałbym się zastanawiać!

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, artek1984
Zrecenzowano 29 czerwca 2017

N temat H15 mogla bym pisac i pisać i pisać....uważam ze jest to 100% na 100% wszystko jest dopięte na ostatni guzik łącznie z restauracja hotelowa...
hotel piękny czysty przyjazny dla klientów pokoje duże ja czuje się tam jak w "domu"
Polecam serdecznie ....

Wskazówka dotycząca pokojów: dla mnie wszystkie są na 5+
  • Data pobytu: maj 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Kowalewska82
Zrecenzowano 17 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Całkiem nowa definicja butikowego hotelu. Designerskie, ale wygodne wnętrza, dobre kuchnia, doskonale położenie. Wprawdzie cena nie należy do niskich, to odzwierciedla otrzymywaną jakość. Nie dla miłośników standardowych hoteli, ale wszystkim pozostałym polecam jako dobrą zmianę w zwykłych doznaniach.

Data pobytu: wrzesień 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Artur R
Zrecenzowano 17 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Gościliśmy swoich gości w tym butikowym hotelu.
Byli oczarowani apartamentem gdzie nocowali 3 doby w miarę przystępno cenowo jak na ścisłe centrum.
Przepiękne patio robiące niesamowite wrażenie.
Super.

Data pobytu: kwiecień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, foodmaniakstolica
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin M, General Manager, H15 Boutique HotelOdpowiedź udzielona 26 kwietnia 2017

Drogi ( Droga) Foodmaniakstolica,

Bardzo dziękuję za wybór H15 na miejsce pobytu Państwa gości w Warszawie. Cieszę się, że pobyt u nas udał się w pełni. Dziękuję za dobre słowa dotyczące naszego patio. Zapraszam ponownie, również bez konieczności rezerwacji noclegu np do naszej restauracji Signature lub kawę na Patio.

Pozdrawiam serdecznie,

Marcin Mazur