“Niepozorne”
Skamiejka — recenzja

Skamiejka
Nr 30 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Rosyjska
Opis: Mała rodzinna rosyjska restauracja, zadomowiona na warszawskiej Pradze.
Opis: Mała rodzinna rosyjska restauracja, zadomowiona na warszawskiej Pradze.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fakt pachnie prl-em, ale to właśnie sprawia, że ma fajny klimat. Zupełnie niepozorne miejsce, ale bardzo sympatyczne. Jedzenie jakie jest, nie wiem, ale ciasto czekoladowe z gruszką i kawa z tygielka kardamonem stanowią kompozycję godną polecenia. Obsługa bardzo miła. Ogólnie bardzo dobry.

Dziękujemy, epogonowicz

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Wizyta w tym miejscu to przeniesienie się w czasie o jakieś...35lat do PRL.
Obsługa, sposób podania -KOSZMAR.
Jedzenie przeciętne, szału moje kubki smakowe nie doznały.
Miejsce z całą pewnością dla tych co kreują się, że wybierają miejsca modne. Modne to to nigdy nie było. Kiedyś tam był PGR a teraz...no właśnie.
Opisy: "rewelacyjny śledź", "rewelacyjne..." raczej wskazuje na to, że nigdy w domu smacznego śledzia nie jedli.
"Stoliki w cieniu"-trochę śmieszne, bo chodź cień jest to... 50m opodal głośna budowa albo spaliny z samochodów na Ząbkowskiej.
Ale snobom zachwycać się z niczego zabronić nie można.

1  Dziękujemy, ttturysta
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie. Ceny niewysokie. Przemila obsluga. Latem przyjemny chłod bo stoliki ukryte sa w cieniu drzew. W okresie letnim polecam chlodnik i pierogi z jagodami. Palce lizac.

Dziękujemy, malgorzata1601
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Do restauracji trafiliśmy na podstawie recenzji internautów. Będąc w Stolicy, podążając na koncert na Narodowym, szukaliśmy po drodze lokalu, gdzie będziemy mogli zaspokoić głód. Skamiejka wyskakiwała nam w rankingach jako obiekt godny polecenia. Zdecydowaliśmy się tam przycupnąć na szybkie jedzenie. I był to strzał w dziesiątkę! Lokal, moim zdaniem, w ogóle nie przypomina restauracji, ale ma to swój urok. Karta dań dość krótka, ale zróżnicowana. Przynajmniej nie ma problemu ze sprawnym wyborem i decyzją co zamówić. Dania, które jedliśmy były podane szybko i naprawdę były smaczne. Moja żona bardzo chwaliła gruzińskie wino, mnie przypadło do gustu piwo Three Hills Beer. Polecam wszystkim miłośnikom złocistego trunku. Lokal warty odwiedzenia. Nie tylko na krótką chwilę, ale również na dłuższe posiedzenie, nawet w większym gronie. Warto!

Dziękujemy, MarcinWie1978
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Skuszeni dobrymi opiniami na tripadvisor skusiliśmy się na obiad - i nie żałowaliśmy. Rewelacyjny śledź, solanka i pyszne czinkali. Z łakomstwa dopchnęliśmy naleśnikami z łososiem.
Do tego dobra zmrożona wódeczka i piwko i świetn wystrój i obsługa.
Zdecydowanie miejsce warte polecenia!

Dziękujemy, garteb

Skamiejka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Skamiejka? Podziel się wrażeniami!