“Czerwona kartka”

Restauracja Vapiano II Warszawa
Nr 378 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska

Niestety tym razem już tak dobrze nie było. Poprzednio zachwalałem dania i bardzo krytykowałem sposób zamawiania dań (brak kelnerów, zamawiamy u kucharzy, system jak z fastfoodów a nie z restauracji). Tym razem system zamówień poległ po całości, wizyta po godzinach szczytu, przede mną jedna osoba zamawia 1 danie, ja zamawiam 4 dania makaronowe, za mną 1 osoba. Info otrzymuje, czas oczekiwania okolo 10 minut. Po 15 minutach otrzymuje pierwszy talerz, jest nieźle myślę. A potem dania odbierają osoby, które przyszły po mnie. Po moim zapytaniu a co z moimi 3 daniami - już sie robią, zaraz pan otrzyma - na ostatni talerz czekałem ponad 30 minut, zero przeprosin. I najważniejsze te trzy dania - widać było w nich pośpiech i niedopracowanie. Niestety poczułem się jak w tanim fastfoodzie, a nie restauracji w centrum Warszawy. Po prostu nie polecam

Dziękujemy, klincz

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładna dość duża przestrzeń, w której można zjeść dobrze nie wydając fortuny. Makarony i pizza bardzo w porządku, spory, urozmaicony wybór zarówno dla wegetarian jak i osób jedzących mięso.

Dziękujemy, 722zuziaz
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Pierwszy raz miałam okazję być w Vapiano, forma składania zamówienia trochę mnie zaskoczyła, zwłaszcza, że Pan na recepcji lakonicznie wyjaśnił, o co chodzi. Same dania przeciętne, w lasagne zdecydowanie zbyt mało soli i smaku. Moje ratatouille było ledwo ciepłe, warzywa częściowo twarde, a makaron skleił się w kluchę. Pani na barze bardzo uprzejma, Panowie na kuchni średnio znający język polski i angielski też, więc były trudności z komunikacją. Trochę irytujące jest dostawanie dań po różnym czasie mimo tego samego czasu zamówienia, ale to chyba urok tego miejsca.

Dziękujemy, JestemKarolina
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Witam miałem pecha trafiać tu na obiad o ile ceny przecietne o tyle smak potraw dno. Sałatka szumnie nazwana grillowane warzywa z cacykami to sałata z sosem czosnkowym. Drink Mohito to woda z trzema kostkami lodu a pitzza? nazywanie tego czegoś pizzą urąga tym z biedronki za 5 złoty, jedynie wystrój się broni choć wiszące pajęczyny nie dodają uroku. Ale musze przyznać że desery naprawdę pyszne i tylko z tego powodu można tu zawitać.

Dziękujemy, OnAir650835
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne włoskie jedzenie, to nie była pierwsza wizyta w Vapiano. Długie oczekiwanie na dania rekompensuje smak otrzymanej potrawy. Ogólnie nie przepadam za miejscami z tzw "samoobsługą".

Dziękujemy, Olenitta

Restauracja Vapiano II Warszawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Vapiano II Warszawa? Podziel się wrażeniami!