“Porządne jedzenie”
Restauracja Zapiecek — recenzja

Restauracja Zapiecek
Nr 155 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Kolejna wizyta, tym razem też się nie zawiodłem.
Zupy - flaki smaczna, dla mnie trochę mało flaków w zupie, barszcz z uszkami - bez zarzutu, pierogi z owocami i z mięsem - pyszne. Tylko nie zachwyciły pierogi ruskie - nadzienie o konsystencji pasztetu.
Drobna uwaga co do sympatycznych dziewczyn z obsługi - więcej szkoleń, po niektórych kelnerkach widać lekkie zagubienie. Miejsce na pewno do polecenia

Dziękujemy, klincz

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacji oczekiwać nie należy, pierogi podsmażane ale dość suche, nadzienie nie powala. Golonka smaczna ale słona, żeberka dobre miękkie, barszcz salbo doprawiony, żurek smaczny. Najgorsza chyba była kaszanka bez wątróbki, lepsza kaszanka jest z Lidla. Można zjeść ale nie oczekuj cudów.

Dziękujemy, Lukasz77
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Od lat Zapiecek to moja ulubiona pierogarnia .Zarówno pierogi jak i inne dania są idealne pod każdym względem. Smak, estetyka podania, różnorodność na najwyższym poziomie.Próbowałam już prawie wszystkich dań jakie są w menu i nigdy się nie zawiodłam.Przyjazna i kameralna atmosfera, miła i fachowa obsługa sprawiają, że Zapiecek jest miejscem, które obowiązkowo trzeba odwiedzić podczas pobytu w Warszawie.

Dziękujemy, Adriana W
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę polecam to miejsce każdemu kochającemu pierogi. Przepyszne dania, świetna atmosfera, przytulnie i obsługa świetna.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, aniolwglanach
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Wprawdzie lokal nie tak mały ale w niedziele przezywa prawdziwe oblężenie. Trzeba na stolik poczekać kilkanaście minut. Podobnie wtedy ma się z oczekiwaniem na jedzenie, tez to trochę potrwa. Ale naprawdę warto.

Dziękujemy, maxoratalata

Restauracja Zapiecek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Zapiecek? Podziel się wrażeniami!