“Średnie jedzenie ale w dobrej cenie”
Restauracja Zapiecek — recenzja

Restauracja Zapiecek
Nr 165 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacji oczekiwać nie należy, pierogi podsmażane ale dość suche, nadzienie nie powala. Golonka smaczna ale słona, żeberka dobre miękkie, barszcz salbo doprawiony, żurek smaczny. Najgorsza chyba była kaszanka bez wątróbki, lepsza kaszanka jest z Lidla. Można zjeść ale nie oczekuj cudów.

Dziękujemy, Lukasz77

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Od lat Zapiecek to moja ulubiona pierogarnia .Zarówno pierogi jak i inne dania są idealne pod każdym względem. Smak, estetyka podania, różnorodność na najwyższym poziomie.Próbowałam już prawie wszystkich dań jakie są w menu i nigdy się nie zawiodłam.Przyjazna i kameralna atmosfera, miła i fachowa obsługa sprawiają, że Zapiecek jest miejscem, które obowiązkowo trzeba odwiedzić podczas pobytu w Warszawie.

Dziękujemy, Adriana W
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę polecam to miejsce każdemu kochającemu pierogi. Przepyszne dania, świetna atmosfera, przytulnie i obsługa świetna.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, aniolwglanach
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Wprawdzie lokal nie tak mały ale w niedziele przezywa prawdziwe oblężenie. Trzeba na stolik poczekać kilkanaście minut. Podobnie wtedy ma się z oczekiwaniem na jedzenie, tez to trochę potrwa. Ale naprawdę warto.

Dziękujemy, maxoratalata
Zrecenzowano 15 maja 2019

Podobno to miejsce pomału staje się kultowe. Obsługa sympatyczna. Wystrój to nie moje klimaty, jedyny minus z tym miejscem to przy pełnej sali, na dole robi się trochę duszno.
Pierogi - próbowałem wszystkich kombinacji - rewelacja, ciasto genialne, najlepsze z bryndzą i grzybami leśnymi. Zupy barszcz z uszkami, rosół z kołtunami i flaki - wyśmienite. W krótkim czasie byłem dwa razy. Jedna rzecz, która spowodowała, że nie dałem pięciu gwiazdek to był bigos, może akurat w tym dniu trafiłem na słaby dzień, ale w tym dniu bigos był akurat niejadalny, liczę że to był tylko wypadek przy pracy. Jeśli tylko znowu będę w stolicy to na pewno tam znowu zawitam. Polecam

Dziękujemy, klincz

Restauracja Zapiecek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Zapiecek? Podziel się wrażeniami!