“Smaczna kuchnia”
Restauracja Zapiecek — recenzja

Restauracja Zapiecek
Nr 135 wśród 3 463 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 marca 2019

Moje pierwsze odwiedziny i od razu zakochałam się w tym miejscu. Polecam dobre jedzenie, zwłaszcza żurek z kiełbasą !

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, CatB941

Zrecenzowano 8 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Słabo, słabo, słabo. Lokalizacja super. Wystrój i atmosfera OK. Pierogi tragedia. Jedzenie mało smaczne bo nie muszą się starać. Natłok ludzi jest taki, że zjedzą wszystko ale do prawdziwej restauracji jest daleko. Nie wracam.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, MarGPaw
Zrecenzowano 16 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne odsmażane pierogi i pierogi leniwe, bardzo dobry barszcz i żurek. Miła obsługa, fajny klimat lokalu.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, PRoksana
Zrecenzowano 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne pierogi. Fajny wybór polskich tradycyjnych dań. Przytulne miejsce przy Starym mieście. Miły i autentyczny wystrój

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, rollerdabek
Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie średnie,obsługa nie rozumie zbytnio po polsku A menager całkowicie bez kultury zwykły prostak.Nie polecam...

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Sławomir M

Restauracja Zapiecek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Zapiecek? Podziel się wrażeniami!