“Bardzo smacznie, polsko”
Gospoda pod Młynem — recenzja

Gospoda pod Młynem
Nr 421 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa

Udana wizyta w Gospodzie pod Mlynem sklonila mnie do napisania recenzji. Jest to spora restauracja z mega pyszna kuchnia polska. Karta dan jest duza, przez co bylo nam ciezko sie zdecydowac co zjesc. Wszystko brzmialo tak apetycznie... Zamowione dania, ktore pozniej do nas przyszly nie rozczarowywaly nas ani troche. Wszystkie byly bardzo smaczne. Byla to ocena nas wszystkich, gdzie probowalismy sobie nawzajem z talerzy. Zamowilismy przepyszny krem z rakow oraz zur w chlebie, ges, kaczke, piers z kurczaka i zeberka. Wszystkie dania polecam. Deseru juz nie dalismy rady wcisnac, bo porcje w Gospodzie sa ogromne. Zrobimy to przy nastepnej wizycie.

Dziękujemy, OlgaLukas

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Gospoda to miejsce, do którego często zabieram gości aby mogli spróbować dań kuchni polskiej. Mają tu wiele specjałów. Oprócz klasycznego staropolskiego żuru w chlebie, można tu spróbować takich rarytasów jak raki, w postaci zupy krem czy też jako przystawki w formie naleśników z doskonałym sosem. W karcie nie brakuje też dziczyzny w postaci fantastycznego gulaszu z jelenia, czy modnej ostatnimi czasy gęsiny. Są też standardowe dania jak schabowy, golonka i żeberka. Desery w gospodzie są wyśmienite. Mają tu swój specjał, którym jest torcik kawowo-bezowy. Kolację tak należy planować aby koniecznie zostawić sobie na niego miejsce. Nie jest to łatwe, bo porcje dań są naprawdę duże. Oprócz fantastycznego jedzenia jest spory wybór alkoholi, w tym miodów pitnych i piw kraftowych.

Dziękujemy, PiotrGrz
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Restauracje polecili nam przyjaciele z Warszawy, wiedzac, ze jestesmy lasuchami. Rzeczywiscie, deser kawowo-bezowy, jaki serwuje gospoda jest wysmienity! Jest to tutejszy specjal. Ale nie tylko deser bardzo nam smakowal. Kuchnia jest tu bardzo dobra, porcje godziwe. Probowalismy kremu z rakow i zurku w chlebie, na danie glowne kaczki oraz gesi. Porcje byly tak duze, ze balismy sie, ze nie damy rady zamowic wspomnianego tortu kawowo-bezowego. Zamowilismy wiec jeden na spolke. Efekt byl taki, ze musielismy domowic kolejna porcje. Palce lizac!

Dziękujemy, JessiOO
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Bardzo, sympatyczne i klimatyczne miejsce z wyśmienitą kuchnią polską. Zaprosiła mnie tu moja przyjaciółka, która mieszka w pobliżu i która bywa tu bardzo często. A jedzenie w Gospodzie jest na prawdę pierwsza klasa. Zamówiłyśmy aromatyczny krem z raków ze świeżutką grzanką ziołową. Pierwszy raz jadłam taką zupę i jestem pod niesamowitym wrażeniem. Smakowała mi tak bardzo, że zamówiłam jeszcze naleśniki z rakami. Dostałam dwa zwinięte w jakby sakiewki czy woreczki, w których to był niezwykle aromatyczny sos. No przepyszne to było! Ponieważ siedziałyśmy w Gospodzie bardzo długo udało mi się jeszcze zmieścić sałatę z gruszką i orzechami z niezwykle aromatycznym sosem a na deser ponoć absolutny hit tej restauracji torcik kawowo-bezowy. Torcik był obłędny. Uwielbiam bezy więc byłam wniebowizięta! Szczerze polecam to miejsce. Przy najbliższej okazji zamierzam zaprosić tu mojego męża.

Dziękujemy, JoannaGRUSZ
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre. Taka dodatkowa karta poniedziałkowo-piatkowa z innymi cenami . Wino białe chilijskie bardzo dobre. Cenowo wyszło bardzo ok. Wszystkie byłyśmy jednogłośnie zadowolony.

Dziękujemy, jolanta_998

Gospoda pod Młynem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Gospoda pod Młynem? Podziel się wrażeniami!