“Pysznie”
Soul Kitchen — recenzja

Soul Kitchen
Nr 5 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Obiad, Ogródek, Rezerwacje
Opis: Soul Kitchen O NAS Łączymy pasję z naturą. Na naszych talerzach nie ma nudy, jest kolorowo, ale nie przesadzamy z ilością składników. Sezon nie zawsze idzie w paradzie z naszymi daniami, lecz zawsze zabawiamy gości naszymi nowymi, a jakże prostymi smakami. Gotujemy z pasji, ciesząc się, jeśli wracają do nas goście. Posiadamy również w ofercie wyselekcjonowane przetwory polskiego producenta przetworów owocowo-warzywnych wg klasycznych polskich receptur.
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe miejsce, z kulturalną i pomocną obsługą. Smaczne jedzenie, pięknie podane. Pyszne desery!

Dziękujemy, luxorylux
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Boni1916, Dyrektor generalny, Soul KitchenOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Jest nam bardzo miło czytać takie opinie, dokładamy wszelkich starań,by nasi goście wychodzili z naszej restauracji zadowoleni i najedzeni :) serdecznie zapraszamy przy każdej następnej okazji !

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jets to dobre, ale taryfy są wysokie, wódz nie jest w całej reklamie, przy dużym stole i wielu konsumpcjach, znaczący dodawanie kawy lub trawienia.
Więc, zasadniczo, nie polecam tego

1  Dziękujemy, gspml
Zrecenzowano 1 września 2019

Obsuga na najwyższym poziomie. Pan kelner zaopiekował się nami, dzięki czemu czuliśmy się wyjątkowo. Doskonała prezentacja dań, a same dania bardzo smaczne. Creme brulee - 10/10.

Dziękujemy, Marysia K
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Cudowne miejsce. Zarówno ja, jak i partner jesteśmy oczarowani obsługą, miejscem i posiłkiem. Profesjonalizm pod każdym względem ! Menu skondensowane, ale kucharze czynią cuda na talerzu. Polecamy !

Dziękujemy, amrynn-lynx
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta w SOUL KITCHEN to uczta dla wszystkich zmysłów ! Przemiła obsługa (specjalne pozdrowienia dla Pana Piotra), pyszne jedzenie, doskonała oprawa i sposób podania oraz umilająca czas muzyka na żywo! Z przyjemnością tu wrócę i będę polecać to miejsce znajomym

1  Dziękujemy, madzialena-d88

Soul Kitchen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Soul Kitchen? Podziel się wrażeniami!