“Jeszcze tu wrócimy ♥️”
Soul Kitchen — recenzja

Soul Kitchen
Nr 4 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Obiad, Ogródek, Rezerwacje
Opis: Soul Kitchen O NAS Łączymy pasję z naturą. Na naszych talerzach nie ma nudy, jest kolorowo, ale nie przesadzamy z ilością składników. Sezon nie zawsze idzie w paradzie z naszymi daniami, lecz zawsze zabawiamy gości naszymi nowymi, a jakże prostymi smakami. Gotujemy z pasji, ciesząc się, jeśli wracają do nas goście. Posiadamy również w ofercie wyselekcjonowane przetwory polskiego producenta przetworów owocowo-warzywnych wg klasycznych polskich receptur.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Cudowne miejsce. Zarówno ja, jak i partner jesteśmy oczarowani obsługą, miejscem i posiłkiem. Profesjonalizm pod każdym względem ! Menu skondensowane, ale kucharze czynią cuda na talerzu. Polecamy !

Dziękujemy, amrynn-lynx

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta w SOUL KITCHEN to uczta dla wszystkich zmysłów ! Przemiła obsługa (specjalne pozdrowienia dla Pana Piotra), pyszne jedzenie, doskonała oprawa i sposób podania oraz umilająca czas muzyka na żywo! Z przyjemnością tu wrócę i będę polecać to miejsce znajomym

1  Dziękujemy, madzialena-d88
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do przyjścia do restauracji skusiły nas bardzo dobre opinie. Od wejścia czeka bardzo miła obsługa! Panowie serdeczni i gościnni. Pyszny tatar :) super sprawa, bo przygotowywany przy gościach :) Kaczka i gołąbki palce lizać! Wspaniała muzyka na żywo, cudowny klimat! Było wspaniale gratulujemy atmosfery i ilości gości
Co mnie trochę zniesmaczyło, nie zamawiałam wody - a skoro kelner ją polecił i przyniósł nie spodziewałam się jej na paragonie :/
Ceny trochę wyższe.

Dziękujemy, tatiana_com
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Miejsce które koniecznie trzeba odwiedzić!! Wspaniała atmosfera, muzyka, kompetentna i miła obsługa. Miejsce gdzie chce się odpocząć i zrelaksować.

Dziękujemy, Malgorzata564
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Piękne wnętrze, miła obsługa, ale jedzenie mnie zawiodło.
Dodatkowo dochodzi bardzo długi czas oczekiwania.
Generalnie, restauracja moim zdaniem przereklamowana- jest dużo więcej ciekawszych restauracji w Warszawie.

1  Dziękujemy, dominikamazurkiewicz

Soul Kitchen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Soul Kitchen? Podziel się wrażeniami!