“Legendary kitchen”
Soul Kitchen — recenzja

Soul Kitchen
Nr 2 wśród 3 531 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Obiad, Ogródek, Rezerwacje
Opis: Soul Kitchen O NAS Łączymy pasję z naturą. Na naszych talerzach nie ma nudy, jest kolorowo, ale nie przesadzamy z ilością składników. Sezon nie zawsze idzie w paradzie z naszymi daniami, lecz zawsze zabawiamy gości naszymi nowymi, a jakże prostymi smakami. Gotujemy z pasji, ciesząc się, jeśli wracają do nas goście. Posiadamy również w ofercie wyselekcjonowane przetwory polskiego producenta przetworów owocowo-warzywnych wg klasycznych polskich receptur.
Zrecenzowano 26 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniala restauracja obrosla legendą, miejsce odwiedzane przez Gwiazdy.Wspaniala obsluga,swietna kuchnia.Koncercik na pianinie prawie zawsze.Polecam ryby-jadlem miecznika -swietny,jadlem tez lososia,który jest przystawka-palce lizać.Swietny wybor win,mila obsluga.Minus-glosno-kucharz wiecznie wali jakims tłuczkiem na cala knajpe-hehe-wiemy, ze robi na bieżąco .

3  Dziękujemy, marcin717

Zrecenzowano 16 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tradycyjne dania z twistem oraz miła obsługa sprawiły że,Soul Kitchen oceniam na 5.Pasztet z kury z konfiturą gruszkową super a gołąbki z grzybami i pęczotto soczyste.

Dziękujemy, Marika Ł
Zrecenzowano 16 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciepły,domowy wystrój coć bywa tam zbyt tłoczno i potrawy godne polecenia.Zupa z pomidorów malinowych jak u mamy,sznycel cielecy pycha.

Dziękujemy, 350filipz
Zrecenzowano 12 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna restauracja z muzyką na żywo. Świetna obsługa, jednak za długo czas oczekiwania na jedzenie. Pyszne przystawki i desery :)

Dziękujemy, iwonaw147
Zrecenzowano 6 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bez zarzutu. Obsługa pierwsza klasa, genialna oliwa ze szczypiorkiem. Pyszny tatar i krewetki z chorizo.

Dziękujemy, Y7490YPadamm

Soul Kitchen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Soul Kitchen? Podziel się wrażeniami!