Warszawa

“Kiepska obsługa, mały wybór piwa, słabe jedzenie”
bierhalle — recenzja

bierhalle
Nr 748 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Niemiecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 15 września 2019

Restauracja piwna w samym centrum Warszawy w której do wyboru jest raptem 3 rodzaje piwa. Poprosiliśmy kelnerkę o ciemne piwo, odpowiedział że nie ma. Za kilka minut widzimy że na barze stoją kufle z ciemnym piwem. Zapytaliśmy kelnerkę dlaczego mówiła że nie ma skoro komuś właśnie nalano, odpowiedziała zdezorientowana że chyba właśnie przywieźli (o 21.00 w sobotę :))
Zamówiliśmy danie główne i przekąski. Na danie główne trzeba było czekać 40 minut, ale kelnerka obiecał szybko podać przekąski. Podał 5 minut przed daniem głównym. Jedzenie też d... nie urywa. Dostaliśmy golonkę ważącą ponad kilogram (na kilka osób) a do niej kilka ćwiartek pieczonych ziemniaków, dwie łyżki kapusty i dwa ogórki kiszone pokrojone. Ostatecznie pół golonki zostało bo nie komu nie chciało się jeść samego mięsa bez dodatków.
Ceny wysokie, obsługa jak za komuny, słabe jedzenie i mały wybór piwa.

Dziękujemy, Jan J

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Byliśmy razem ze znajomymi w weekend. Świetnie piwo! Polecam weizena Bardzo fajna atmosfera. Obsługa godna polecenia

Dziękujemy, Arcio o
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre piwo i świetne jedzenie, zdecydowanie polecamy każdemu kto jest w centrum :) wszyscy zadowoleni :)!

Dziękujemy, Naxiliii
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Wiele razy tutaj bywaliśmy, ale tym razem to już raczej ostatni raz.Z pobytu na pobyt coraz gorzej z potrawami i obsługą.
Na kelnerkę czekaliśmy 15 minut, poprosiliśmy tylko o dwa małe piwa, dostaliśmy po kolejnych 20 minutach 2 duże- litrowe. Restauracja w połowie pusta, tłoku nie było. Przy stolikach praktycznie sami obcokrajowcy. Wstyd i jeszcze raz wstyd! Z sąsiedniego stolika "gość" oddawał 2 razy danie, z kolejnego kobieta sama poszła upomnieć się o rachunek bo nie mogła się doczekać... Przy kolejnym stoliku ludzie siedzieli zbyt długo czekając na kartę i najzwyczajniej wyszli.
Jeszcze kilka lat temu przyjemnością było tutaj bywać. Co się wydarzyło? Gdzie jest menadżer, gdzie kierownik sali?

Dziękujemy, PPPuch
Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja nastawiona na turystów. Ceny dość wysokie choć w tygodniu codziennie inne danie w promocji. Burger mocno podlany majonezem, tak samo surówka do niego. Jedynie do frytek przyczepić się nie można. Świeże i nietłuste. Piwo sieciowe, jak w tytule, choć nieco lepsze niż z puszki za 2 złote ;) Dość szybko i raczej sprawnie reagująca obsługa na kompletnie zapitych i koszmarnie wrzeszczących Niemców (bądź Austriaków) choć jednak chwile to potrwało.

Dziękujemy, 12pawelm

bierhalle — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w bierhalle? Podziel się wrażeniami!