“Świetnie! Polecamy!”
bierhalle — recenzja

bierhalle
Nr 761 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Niemiecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre piwo i świetne jedzenie, zdecydowanie polecamy każdemu kto jest w centrum :) wszyscy zadowoleni :)!

Dziękujemy, Naxiliii

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Wiele razy tutaj bywaliśmy, ale tym razem to już raczej ostatni raz.Z pobytu na pobyt coraz gorzej z potrawami i obsługą.
Na kelnerkę czekaliśmy 15 minut, poprosiliśmy tylko o dwa małe piwa, dostaliśmy po kolejnych 20 minutach 2 duże- litrowe. Restauracja w połowie pusta, tłoku nie było. Przy stolikach praktycznie sami obcokrajowcy. Wstyd i jeszcze raz wstyd! Z sąsiedniego stolika "gość" oddawał 2 razy danie, z kolejnego kobieta sama poszła upomnieć się o rachunek bo nie mogła się doczekać... Przy kolejnym stoliku ludzie siedzieli zbyt długo czekając na kartę i najzwyczajniej wyszli.
Jeszcze kilka lat temu przyjemnością było tutaj bywać. Co się wydarzyło? Gdzie jest menadżer, gdzie kierownik sali?

Dziękujemy, PPPuch
Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja nastawiona na turystów. Ceny dość wysokie choć w tygodniu codziennie inne danie w promocji. Burger mocno podlany majonezem, tak samo surówka do niego. Jedynie do frytek przyczepić się nie można. Świeże i nietłuste. Piwo sieciowe, jak w tytule, choć nieco lepsze niż z puszki za 2 złote ;) Dość szybko i raczej sprawnie reagująca obsługa na kompletnie zapitych i koszmarnie wrzeszczących Niemców (bądź Austriaków) choć jednak chwile to potrwało.

Dziękujemy, 12pawelm
Zrecenzowano 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. Tłuste suche i bez smaku. Jestem mega fanką „pieczonych ziemniaków” wyciągniętych z tłuszczu od frytek. Okropne jedzenie. Szkoda pieniędzy na taki syf.

Dziękujemy, Olga M
Zrecenzowano 13 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Miła i sprawna obsługa. Nie trzeba było czekać na realizację zamówienia mimo sporego ruchu. Piwa sezonowe smaczne jak zawsze.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, tomaszr214

bierhalle — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w bierhalle? Podziel się wrażeniami!