Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Bardzo cicho,spokojnie i przytulnie. Hotelik jest na starowce. Pokoje bardzo ladne i dosc przestronne. Basen bardzo ladny choc woda zdecydowanie za zimno w dodatku w okresie poznej jesieni. Nie weszlam z corka. Sama preplynelam sie moze dwa razy.... Obsluga raczej mila. Czysto i schludnie. Duzy plus za lokaliacje. Uwielbiam male hoteliki w spokojnych miejscach.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Psychoterapeuta
Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

Wyjątkowa obsługa klienta: dobre zrozumienie potrzeb i elastyczność. Przepyszne jedzenie, wina i miła strefa SPA. Bardzo dobre zabiegi (masaże, zabiegi na twarz, kosmetyki). Bardzo dobra lokalizacja hotelu: bardzo blisko do Starego Miasta i Rynku.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie pokoje są dobre. Nie widzę różnicy w jakości.
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Grazianna70
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mamaison_Le_Regina, Operations Director, Mamaison Hotel Le Regina WarsawOdpowiedź udzielona 5 lipca 2019

Droga Pani Grazianna70,

Dziękujemy za pobyt w Mamaison Hotel Le Regina Warsaw oraz przemiłą opinię o naszym Hotelu.
Niezmiernie nas cieszy, kiedy nasi Goście są zadowoleni z naszej gościnności, oraz Restauracji czy SPA, które są jednymi z naszych flagowych usług.

Mamy nadzieję, że będziemy mieć jeszcze okazję gościć Panią w naszym hotelu.

Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Podbielska

Zrecenzowano: 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel w pełni zaspokoił moje oczekiwania. Spałem w wielu 5* hotelach w Polsce i na świecie, a ten wyróżnia się i tak spośród nich. To jest po prostu poziom wyżej. Obsługa, pokoje, śniadania, położenie wszystko perfect. Polecam.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, grzegorzk447
Zrecenzowano: 6 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękny hotel, świetna lokalizacja!
Bardzo fajny pokój w dobrej wielkości. Hotel bardzo zadbany.
Każdy detal dopracowany.
Profesjonalni pracownicy. Nie było żadnych problemów. Piękne widoki na stare miasto. Polecam!

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, glaja
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mamaison_Le_Regina, Director of Operations, Mamaison Hotel Le Regina WarsawOdpowiedź udzielona 4 kwietnia 2019

Dziań Dobry,

Serdecznie dziękujemy za wybór Mamaison Hotel Le Regina na pobyt w Warszawie i pozytywną opinię.
Szczególnie miłe są słowa dedykowane obsłudze, dziękujemy. Dla Państwa staramy się każdego dnia, a pochwały naszych gości są dla nas najlepszą motywacją.
Zapraszamy ponownie, będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa.

Z pozdrawieniami,
Katarzyna Podbielska

Zrecenzowano: 19 stycznia 2019

Miła atmosfera, bardzo przyjazny butik hotel. Bardzo dobra kuchnia. Lokalizacja doskonała na zwiedzania. Brak parkingu bezpośrednio przy hotelu. Nie potrzebujesz wynajmować samochodu, żeby zwiedzać miasto - do najważniejszych miejsc blisko.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Edward M