Zrecenzowano: 9 czerwca 2019

Byłem we wrześniu 2018 roku w Hotelu Aramis ( za Hotelem Atos ) było super jak na hotel który ma 1 gwiazdkę. Gdy dotarliśmy do Hotelu Atos i zobaczyliśmy pokoje , byliśmy zdziwieni że hotel który posiada 2 gwiazdki jest tak ładnie urządzony. Śniadania smaczne , duży wybór jedzenia. Dobra lokalizacja , tylko 15 minut autobusem do centrum , obok sklep biedronka. Pokoje które są na karty posiadają duże okna , łazienkę z dużym prysznicem , wygodne łóżka i wydajną klimatyzacje. Według mnie hotel godny polecenia , nie było też problemów żeby dorobić kartę do pokoju. Jak na hotel 2-gwiazdkowy super opcja ! Według mnie idealny hotel za który nie trzeba dużo płacić.

Polecam !

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, KacperKomenda
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MartaB6077, Dyrektor generalny, Hotel AtosOdpowiedź udzielona 5 lipca 2019

Szanowny Panie Kacprze,
bardzo dziękujemy za jakże wspaniałą rekomendację naszych Hoteli!
To dla nas ogromne wyróżnienie :)
Bardzo się cieszę, że jest Pan zadowolony z pobytu, a wprowadzane przez nas zmiany są pozytywnie odbierane przez naszych Gości.
Zapraszamy ponownie do Hotelu Atos!
Z pozdrowieniami Marta Bogusławska

Zrecenzowano: 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo skromny hotel, w którym spędziłem jedną noc i raczej już tu nie wrócę.

Położony przy ruchliwej ulicy, więc hałasu nie brakuje. Plusem za to jest dobry dojazd autobusem z dworca głównego.

Pokój dawno widział ostatni remont. Niezbyt przyjemny zapach w pokoju. Ściany wymagają odmalowania. W łazience przydałby się generalny remont.

Bardzo przeciętny hotel, cena za dobę dla 2 osób około 150 zł.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Janusz S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MartaB6077, Dyrektor generalny, Hotel AtosOdpowiedź udzielona 6 kwietnia 2019

Szanowny Panie Januszu,
na wstępie bardzo dziękuję za pozostawioną opinię.
Jak Pan zapewne zauważył, 6 z naszych pieter jest obecnie wyłaczonych z użytku z powodu remontu - z początkiem maja oddamy dla Państwa wspaniałe nowe pokoje :)
Mam nadzieję, że wówczas skorzysta Pan z naszej oferty i zauważy pozytywną różnicę.
Do zobaczenia ponownie w Hotelu Atos
Z pozdrowieniami Marta Bogusławska, Zastępca Dyrektora

Zrecenzowano: 8 listopada 2018

Rezerwacja na ostatni moment. Pokój i łóżko całkiem dobre. Łazience przyda się remont. Bardzo ciepło. Śniadanie w formie bufetu. Kolejka do kawy. Ogólnie bardzo dobra cena vs. Jakość. Cisza pomimo wielu gości. Parking obok,

Wskazówka dotycząca pokoi: Parking płatny obok hotelu.
Termin pobytu: listopad 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Beata T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MartaB6077, Dyrektor generalny, Hotel AtosOdpowiedź udzielona 1 grudnia 2018

Szanowna Pani Beato,
bardzo się ciszę, że pobyt w hotelu Atos był dla Pani udany i zaowocował tak miłą dla nas rekomendacją. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 4 sierpnia 2018

Od strony ulicy ogromny chałas, szczególnie w ciepłe dni nie można otworzyć okna bo huk od ulicy ogłusza. Od drugiej strony trochę lepiej. Brak klimatyzacji, brak wentylatorów a słońce operuje przez pół dnia. Pobyt latem koszmar.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Jarek F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta B, Dyrektor generalny, Hotel AtosOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2018

Szanowny Panie Jarosławie,
dziękuję za pozostawioną opinię.
Niestety nasz hotel nie jest wyposażony w klimatyzację, co w świetle aktualnie panujących upałów, jest z pewnością mało komfortowe. Proponujemy wypożyczenie wiatraka z recepcji na życzenie Gości. Oczywiście nie rozwiąże to w 100% problemu wysokiej temperatury, lecz z pewnością pomoże.
Liczymy, że ponownie rozważą Państwo skorzystanie z naszego hotelu, dając nam szansę na zapewnienie Państwu doskonałego pobytu.

Zrecenzowano: 18 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Śniadania są dość różnorodne, pokoje są czyste. w hotelu spałem już wielokrotnie ze względu na szkolenia organizowane w Warszawie. Odnośnie spania... no właśnie. Dawno nie spałem na tak wygodnych materacach. OBŁOCZEK. Polecam

Termin pobytu: maj 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, arystotelus
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta B, Dyrektor generalny, Hotel AtosOdpowiedź udzielona 22 maja 2018

Szanowny Arystotelusie,
ogromnie się cieszymy, że pobyt w Hotelu Atos był dla Ciebie tak udany.
Jednocześnie mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Cie ponownie!