Najniższe ceny za pobyt
eDreams29 USD
Travelocity29 USD
Wyświetl wszystkie 14 ofert
Zrecenzowano: 22 stycznia 2020

Hotel bardzo adekwatny do ceny
Niestety
Zawiedzeni jesteśmy na całego
Wykupiliśmy pokój dla małżeństwa z dzieckiem
Nie mając wpływu na wybór pokoju- co oczywiste
Dostaliśmy pokój na wyższym piętrze…o zgrozo tu się okazuję
Pokój zadbany, co do tego nie można się przyczepić
Pan z recepcji- w dłuższych włosach- profesjonalny recepcjonista- to trzeba mu przyznać
Niestety….gość hotelowy, czy wykupuje pokój w hotelu o standardzie jednej * czy czterech * powinien czuć się jak gość
Co za tym idzie czuć się dobrze w obcym miejscu
My niestety trafiliśmy „śpiąc” dwie noce na dwie imprezy
1 nocka nieprzespana, dziecko budzone co chwilę
2 nocka- jeszcze gorsza , ekipa bardziej imprezowa, pomimo interwencji naszej , pana ochroniarza i recepcji impreza trwała w najlepsze
Hotel jako rozwiązanie zaproponował nam o 1:30 w nocy przejście w piżamach z dzieckiem do hotelu obok- dla mnie propozycja była kpiną
Nie usuwa się z hotelu gości, którzy przyjechali spać a raczej tych, którzy robią burdę
Poza tym biorąc pokój dla niepalących nie pomyślałam, że w moim pokoju będzie siwo od dymu papierosów- panowie o narodowości ukraińskiej spędzili nockę pod naszymi drzwiami paląc papierosy- i nie tylko tytoń- p[ijąć piwko i dyskutując.
Pobyt wspominamy tragicznie- dziecko od przyjazdu z warszawy co noc sie budzi wołając mamę- co pozostawiło na pewno pietno warszawskiego pobytu.
Jedyny plus pobytu po interwencji męża zostały zwrócone środki za jedną dobe.
Mimo to nie wrócimy tam na pewno.

Wskazówka dotycząca pokoi: ostatnie piętra- chyba pobyty pracownicze innych narodowosci...glosnych narodowości
Termin pobytu: styczeń 2020
Dziękujemy, Joanna987654321
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MartaB6077, Kierownik recepcji, Hotel AramisOdpowiedź udzielona 6 maja 2020

Szanowna Pani Joanno, dziękujemy za pobyt w hotelu Aramis. Bardzo nam przykro, że Pani pobyt nie był w pełni udany a hotel nie spełnił Pani oczekiwań w 100%. Przepraszamy za hałasy związane z przebywającymi na terenie hotelu Gośćmi. Dołożymy wszelkich starań aby podobna sytuacja nie powtórzyła się ponownie w przyszłości a personel hotelu został ponownie przeszkolony jak powinien działać w takich sytuacjach. Staramy się dbać o komfort pobytu każdego Gościa.
Mamy nadzieję, iż da nam Pani szansę pokazania się z lepszej strony i odwiedzi hotel Aramis ponownie w przyszłości.

Pozdrawiam,
Żaneta Lesik Kierownik recepcji

Zrecenzowano: 15 grudnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cena adekwatna do warunków.
Łazienka czysta.Duże wygodne łóżko.
Pokoje przestronne i cZyste.
Śniadania smaczne i obfite.
W recepcji kompetentne osoby.
Parking niestety płatny.
W pobliżu sklepy i restauracje

Termin pobytu: październik 2019
Dziękujemy, Justar1970
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MartaB6077, Dyrektor generalny, Hotel AramisOdpowiedź udzielona 22 grudnia 2019

Szanowna Pani,
bardzo dziękujemy za pozostawioną opinię zawierającą analiza najważniejszych dla Gości obszarów.
Zapraszamy ponownie do Hotelu Aramis :)
Z pozdrowieniami Marta Bogusławska, Zastępca Dyrektora

Zrecenzowano: 31 października 2019 z urządzeń przenośnych

Tym raz gościłem w pokoju na pierwszym piętrze. Po ostatnim pobycie miałem nadzieję, że pokoje na niższych piętrach są już po remoncie, ale niestety się myliłem. Pokój identyczny z tym na 6. piętrze, standard mocno turystyczny, ale na jedną noc OK. Dużym plusem jest śniadanie w restauracji na parterze: obfite i różnorodne.

Termin pobytu: październik 2019
Dziękujemy, mateoosh2
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta Bogusławska, Obsługa klienta / relacje z gośćmi, Hotel AramisOdpowiedź udzielona 7 listopada 2020

Drodzy Goście,
dziękujemy za wybór naszego Hotelu. Bardzo Nam miło iż Hotel spełnił Państwa oczekiwania. Liczymy iż w przyszłości będziemy mogli ponownie Państwa gościć.
W tym trudnym czasie życzymy przede wszystkim zdrowia.
Pozdrawiam
Adam Kazbieruk
Zastępca Kierownika Recepcji

Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Najsłabszy standard z trójki sąsiadujących ze sobą hoteli. Pokój na szóstym piętrze jeszcze przed remontem, więc jakby z poprzedniej epoki... Widać zmiany na plus, ale to na parterze: recepcja i windy w świeżym wydaniu. Największym atutem hotelu Aramis są pyszne śniadania w formie bufetu szwedzkiego, spory wybór i wszystko smaczne, więc nikt nie wyjdzie głodny. Mam nadzieję, że stopniowo będą remontowane pokoje na wszystkich piętrach, wtedy ocena będzie wyższa.

Dziękujemy, mateoosh2
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MartaB6077, Dyrektor generalny, Hotel AramisOdpowiedź udzielona 30 lipca 2019

Szanowny Gościu,
bardzo dziękujemy za znalezienie czasu na pozostawienie opinii.
Hotel Aramis wiele zmian ma już za sobą - remont parteru, restauracji oraz dwóch pięter.
Jeszcze wiele przed nami i mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Pana ponownie.
Z pozdrowieniami Marta Bogusławska

Zrecenzowano: 20 czerwca 2019

Pokój mikroskopijny. Brak kubków, czajnika, sztućców. Widok na budowę 20m dalej. Parking dodatkowo płatny 30zl na dobę. Łóżka wygodne. Zasługuje na 1 gwiazdkę. No i muszę jeszcze coś dopisać bo nie mam 200 znaków.

1  Dziękujemy, Andrzej B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MartaB6077, Dyrektor generalny, Hotel AramisOdpowiedź udzielona 5 lipca 2019

Szanowny Panie Andrzeju, dziękuję za pozostawioną opinię. Przykro mi, że nasz hotel nie spełnił w 100% Pańskich oczekiwań. Zawsze staramy się przygotowywać dla naszych Gości czyste i komfortowe pokoje za rozsądną cenę. Aktualnie przeprowadzamy szereg remontów mających na celu podniesienie komfortu Państwa pobytu.
Niestety akcesoria które Pan wymienił nie są dostępne w jednogwiazdkowym hotelu, aczkolwiek tuż obok znajduje się hotel Portos, który posiada w swojej ofercie pokoje wyposażone w czajnik oraz filiżanki.
Pokoje nie sa wyposażone w sztućce, gdyż nie posiadają aneksów kuchennych. Lecz w Hotelu Aramis jest restauracja serwująca pyszne dania - zapraszamy!
Mam nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Pana ponownie.
Z poważaniem Marta Bogusławska