Warszawa
Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Najsłabszy standard z trójki sąsiadujących ze sobą hoteli. Pokój na szóstym piętrze jeszcze przed remontem, więc jakby z poprzedniej epoki... Widać zmiany na plus, ale to na parterze: recepcja i windy w świeżym wydaniu. Największym atutem hotelu Aramis są pyszne śniadania w formie bufetu szwedzkiego, spory wybór i wszystko smaczne, więc nikt nie wyjdzie głodny. Mam nadzieję, że stopniowo będą remontowane pokoje na wszystkich piętrach, wtedy ocena będzie wyższa.

Dziękujemy, mateoosh2
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MartaB6077, Dyrektor generalny, Hotel AramisOdpowiedź udzielona 30 lipca 2019

Szanowny Gościu,
bardzo dziękujemy za znalezienie czasu na pozostawienie opinii.
Hotel Aramis wiele zmian ma już za sobą - remont parteru, restauracji oraz dwóch pięter.
Jeszcze wiele przed nami i mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Pana ponownie.
Z pozdrowieniami Marta Bogusławska

Zrecenzowano: 20 czerwca 2019

Pokój mikroskopijny. Brak kubków, czajnika, sztućców. Widok na budowę 20m dalej. Parking dodatkowo płatny 30zl na dobę. Łóżka wygodne. Zasługuje na 1 gwiazdkę. No i muszę jeszcze coś dopisać bo nie mam 200 znaków.

Dziękujemy, Andrzej B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MartaB6077, Dyrektor generalny, Hotel AramisOdpowiedź udzielona 5 lipca 2019

Szanowny Panie Andrzeju, dziękuję za pozostawioną opinię. Przykro mi, że nasz hotel nie spełnił w 100% Pańskich oczekiwań. Zawsze staramy się przygotowywać dla naszych Gości czyste i komfortowe pokoje za rozsądną cenę. Aktualnie przeprowadzamy szereg remontów mających na celu podniesienie komfortu Państwa pobytu.
Niestety akcesoria które Pan wymienił nie są dostępne w jednogwiazdkowym hotelu, aczkolwiek tuż obok znajduje się hotel Portos, który posiada w swojej ofercie pokoje wyposażone w czajnik oraz filiżanki.
Pokoje nie sa wyposażone w sztućce, gdyż nie posiadają aneksów kuchennych. Lecz w Hotelu Aramis jest restauracja serwująca pyszne dania - zapraszamy!
Mam nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Pana ponownie.
Z poważaniem Marta Bogusławska

Zrecenzowano: 2 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pokoje odpowiadające cenie - luksusów nie należy się spodziewać. Jedyny minusik to brak chociaż jednego większego ręcznika. Reszta bez zastrzeżeń. Na ogromny plus obsługa i śniadania - tutaj chyba największe pozytywne zaskoczenie. Wszystko świeże i smaczne. Chciałbym pozdrowić serdecznie miłą panią z recepcji (za przyśpieszone wydanie bagażu) - dzięki której zdążyłem dziś na pociąg w ostatniej minucie - dziękuje. Przy następnej wizycie w Warszawie wezmę ponownie pod uwagę hotel Aramis :)

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Mateusz-pajak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MartaB6077, Dyrektor generalny, Hotel AramisOdpowiedź udzielona 5 maja 2019

Szanowny Panie Mateuszu,
bardzo się cieszę, że mimo pewnych niedoskonałości, udało nam się wywrzeć na Panu pozytywne wrażenie :)
Jednocześnie mam nadzieję, że Pana kolejny pobyt w Warszawie będzie także związany z Hotelem Aramis.
Z pozdrowieniami Marta Bogusławska, zastępca dyrektora

Zrecenzowano: 7 stycznia 2019

Najtańszy z warszawskich "trzech muszkieterów" i zdecydowanie najsłabszy. Wiem, wiem, jedna gwiazdka... ale czy usprawiedliwia on mikroskopijne ręczniki w łazience? brak choćby najtańszej wody (w Makro za 0,50 zł)? I gdzie jeszcze można znaleźć pokoje - trójki, a la kwatery wycieczkowe dla dziatwy szkolnej, z wąziutkimi łóżeczkami i małym jaśkiem zamiast poduszki? Ot, taki nieco bardziej wypasiony hotel robotniczy...

Termin pobytu: styczeń 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Przemysław N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MartaB6077, Dyrektor generalny, Hotel AramisOdpowiedź udzielona 13 stycznia 2019

Szanowny ptn63,
dziękujemy za znalezienie czasu na pozostawienie opinii.
Faktycznie Hotel Aramis jest posiadaczem jednej gwiazdki, natomiast w pełni na nią zasługuje - niedawno przechodziliśmy kontrolę kategoryzacyjną i wyszła ona bardzo dobrze - łącznie z łóżkami.
Niestety w hotelach jedno i dwu gwiazdkowych woda w pokoju nie jest obowiązkiem - dla naszych spragnionych Gości udostępniamy dystrybutor z napojami gorącymi, zimnymi oraz przekąskami zlokalizowany w hotelowym lobby.
Będzie nam szalenie miło móc gościć Pana ponownie w jednym z naszych hoteli przy Mangalii!
Z pozdrowieniami Marta Bogusławska, Zastępca Dyrektora

Zrecenzowano: 29 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel Aramis jest wygodny i niedrogi. Miła obsługa, dobra kuchnia jest dodatkowym atutem. Polecam serdecznie. Na pewno tu wrócę i polecę swoim znajomym.
Doskonały wypoczynek dla całej rodziny i po spotkaniach służbowych.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, JustynaS2437
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MartaB6077, Dyrektor generalny, Hotel AramisOdpowiedź udzielona 1 grudnia 2018

Szanowna Pani Justyno,
Pani opinia jest dla całego naszego zespołu ogromnym wyróżnieniem.
Bardzo się cieszę, że Pani pobyt w Hotelu Aramis był udany i przyjemny.
Jednoczesnie mam wielką nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Panią w przyszłości.
Z pozdrowieniami Marta Bogusławska, PO Zastępca Dyrektora