Warszawa
Zrecenzowano: 2 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pokoje odpowiadające cenie - luksusów nie należy się spodziewać. Jedyny minusik to brak chociaż jednego większego ręcznika. Reszta bez zastrzeżeń. Na ogromny plus obsługa i śniadania - tutaj chyba największe pozytywne zaskoczenie. Wszystko świeże i smaczne. Chciałbym pozdrowić serdecznie miłą panią z recepcji (za przyśpieszone wydanie bagażu) - dzięki której zdążyłem dziś na pociąg w ostatniej minucie - dziękuje. Przy następnej wizycie w Warszawie wezmę ponownie pod uwagę hotel Aramis :)

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Mateusz-pajak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MartaB6077, Dyrektor generalny, Hotel AramisOdpowiedź udzielona 5 maja 2019

Szanowny Panie Mateuszu,
bardzo się cieszę, że mimo pewnych niedoskonałości, udało nam się wywrzeć na Panu pozytywne wrażenie :)
Jednocześnie mam nadzieję, że Pana kolejny pobyt w Warszawie będzie także związany z Hotelem Aramis.
Z pozdrowieniami Marta Bogusławska, zastępca dyrektora

Zrecenzowano: 7 stycznia 2019

Najtańszy z warszawskich "trzech muszkieterów" i zdecydowanie najsłabszy. Wiem, wiem, jedna gwiazdka... ale czy usprawiedliwia on mikroskopijne ręczniki w łazience? brak choćby najtańszej wody (w Makro za 0,50 zł)? I gdzie jeszcze można znaleźć pokoje - trójki, a la kwatery wycieczkowe dla dziatwy szkolnej, z wąziutkimi łóżeczkami i małym jaśkiem zamiast poduszki? Ot, taki nieco bardziej wypasiony hotel robotniczy...

Termin pobytu: styczeń 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Przemysław N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MartaB6077, Dyrektor generalny, Hotel AramisOdpowiedź udzielona 13 stycznia 2019

Szanowny ptn63,
dziękujemy za znalezienie czasu na pozostawienie opinii.
Faktycznie Hotel Aramis jest posiadaczem jednej gwiazdki, natomiast w pełni na nią zasługuje - niedawno przechodziliśmy kontrolę kategoryzacyjną i wyszła ona bardzo dobrze - łącznie z łóżkami.
Niestety w hotelach jedno i dwu gwiazdkowych woda w pokoju nie jest obowiązkiem - dla naszych spragnionych Gości udostępniamy dystrybutor z napojami gorącymi, zimnymi oraz przekąskami zlokalizowany w hotelowym lobby.
Będzie nam szalenie miło móc gościć Pana ponownie w jednym z naszych hoteli przy Mangalii!
Z pozdrowieniami Marta Bogusławska, Zastępca Dyrektora

Zrecenzowano: 29 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel Aramis jest wygodny i niedrogi. Miła obsługa, dobra kuchnia jest dodatkowym atutem. Polecam serdecznie. Na pewno tu wrócę i polecę swoim znajomym.
Doskonały wypoczynek dla całej rodziny i po spotkaniach służbowych.

Dziękujemy, JustynaS2437
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MartaB6077, Dyrektor generalny, Hotel AramisOdpowiedź udzielona 1 grudnia 2018

Szanowna Pani Justyno,
Pani opinia jest dla całego naszego zespołu ogromnym wyróżnieniem.
Bardzo się cieszę, że Pani pobyt w Hotelu Aramis był udany i przyjemny.
Jednoczesnie mam wielką nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Panią w przyszłości.

Zrecenzowano: 14 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Kabina prysznicowa przecieka, wody w całej łazience, brodzik bardzo śliski, można tańczyć mimo ze we krwi 0,0, telewizja bardzo słaba, obraz nieostry, wi-fi to utopia- wróciłem do swojego, zagranicznego. Za łóżkami pajęczyny. Telefonu nikt nie odbiera...chciałem spytać o restauracje stojąc przy hotelu-cisza- wszedłem do środka i ponownie zadzwoniłem stojąc przy recepcji- cisza- mimo,że recepcjonista siedział na właściwym miejscu. Słyszałem tylko „wszystkie linie aktualnie są zajęte”, czekać... Po 6 min. rozłączyłem się dzwoniąc z zagranicznego nr
Restauracja czynna do 22. Poszedłem o 21:15. Po dokonaniu zamówienia słyszałem wiele nieprzychylnych zdań pod moim adresem wynikających z tak późnego mojego przybycia.
Recepcja miła, kulturalna, kelnerka również, zamówione jedzenie smaczne. Ratuje to przed wystawieniem najniższej noty.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Cukier412

Szanowny Panie Mirosławie,
w imieniu całego zespołu Hotelu Aramis, a w szczególności części gastronomicznej, chciałabym najmocniej przeprosić za nieprzyjemności, jakie spotkały Pana w naszej restauracji. Sprawa została potraktowana przez nas bardzo poważnie, a wobec osoby, która złamała standardy naszej obsługi, zostały wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.
Ciesze się jednak, że nasz personel w recepcji oraz obsługująca Pana kelnerka okazały się dobrymi elementami naszego Zespołu :)
Mam nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Pana ponownie w niedalekiej przyszłości.

Zrecenzowano: 11 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jeżeli potrzebujecie dosłownie przespać się w Warszawie, to wystarczy. Styl rodem z PRL ale ceny adekwatne. Lokalizacja ok, śniadanie ok, chwilowo może przeszkadzać budowa obok. Generalnie - dobra miejscówka dla wycieczek szkolnych.

Dziękujemy, Konrad Ł

Szanowny Panie Konradzie,
dziękuję za wybór Start Hotelu Aramis i za pozostawioną rekomendację.
Mam nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Pana w przyszłości.