Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Na kolejny pobyt w Warszawie wybrałem po raz trzeci Hotel Ibis Warszawa Stare Miasto. Jak zwykle się nie zawiodłem. Ogromnym plusem hotelu jest jego położenie - bardzo blisko Starego Miasta (15 minut spacerem od Kolumny Zygmunta). Ponadto obsługa hotelowa jest bardzo miła i pomocna. Pokoje są przestronne i ładnie urządzone a śniadania są przepyszne.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Curious32019131485
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Pierwsze wrażenie podczas obsługi dostateczne. Nie poczułem się jak gość tylko intruz poprzez formę zadania dokumentu i komunikację na recepcji. Prędkość z jaką zostałem poinformowany o usługach była taka że dalej nie wiem co było w cenie. Nie dostałem informacji o możliwości dokupienia śniadania. Na dwie osoby jedna karta do pokoju to też niewiele. Pokój dosyć sfatygowany. Orzeciekqjaca sluchawka prysznica, brudne wyciągi i oblepiony grzejnik w łazience. Okno w pokoju nie myte od lat. Jedna mała poduszevzka do spania. Materac pokryty dodatkowym materacem co pewnie miało dawać komfort jednak materiał nie przepuszczający powietrza go pogarszał. porównując poprzednie pobyty w Waszych hotelach tej klasy oraz konkurencyjnych jestem bardzo rozczarowany.

Dziękujemy, jacekbaranowski
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Stary hotel.lazienka bardzo mala.pokoje prymitywne bez fantazji i polotu.Sniadanie nie jest wliczone w cene a ceny sa bardzo wysokie. Pozycja hotelu bez rewelacji dosc daleko od Centrum.Chyba juz nie wrocimy wiecej.

Typ podróży: Podróż służbowa
2  Dziękujemy, Traviata1981
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Śniadanie, obiad (hamburger z dodatkami) - genialne, warunki pobytu - idealne. Pokoje czyściutkie, łazienki również. Uśmiechnięty i uczynny personel, blisko do metra. Pokoje odpowiednio wyciszone. Bardzo polecam :)

Dziękujemy, lidiap812