Romantycznie

Park ma bardzo zróżnicowane strefy, są takie mocno wypielęgnowane i zadbane a są również dzikie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
269katarzynak
Warszawa, Polska
Piękne miejsce

Najpiękniejszy park w Polsce. Warto odwiedzić o każdej porze roku, chociaż polecam szczególnie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
AniaLis1
Kraków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (9 169)

Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Aby zwiedzić cały park wraz z jego zabytkami, warto poświęcić cały dzień. Polecam zwiedzać w piątek , kiedy wejście do wszystkich muzeów w obrębie parku jest darmowe.

Dziękujemy, 685filipg
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cudownie spędzony czas , kolejne miejsce magiczne które ma swój urok :) mimo natłoku ludzi w okresie letnim to i tak zawsze warto odwiedzić to miejsce...

Dziękujemy, dzulkaa
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Jeśli chcesz poczuć się trochę jak bohater XIX wiecznej powieści, wdziej eleganckie ubranie, zaproś jakąś posągową piękność i idźcie popływać łódką na stawie z widokiem na Pałac

Dziękujemy, Remfix
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam na spokojny i długi spacer. Miejsce, gdzie można się wyciszyć, zrelaksować i pomyśleć w spokoju. Jest dużo laweczek, gdzie można odpocząć po długim spacerze zarówno w cieniu jak i na sloneczku :)

Dziękujemy, 440anetak
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Łazienki są przepiękne, każdy znajdzie tam miejsce dla siebie od tłumu po spokojne alejki. Kompleks w miarę zadbany widać prace renowacyjne. Bardzo się cieszę ze mogłam to historyczne miejsce pokazać dzieciom.

Dziękujemy, MonikaG3394