Zapisz
Musisz tu być

Cudowne miejsce na odpoczynek, spacer, randkę ;-) najlepiej jest wiosną i jesienią bo wtedy jest... Przeczytaj więcej

Grzechu T
Warszawa, Polska
Wspaniałe miejsce

Co tu dużo opowiadać, ogromne połacie natury, zarówno roślinności jak i zwierząt, wpasowane w... Przeczytaj więcej

rozuogiiv
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (8 586)

Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cudownie spędzony czas , kolejne miejsce magiczne które ma swój urok :) mimo natłoku ludzi w okresie letnim to i tak zawsze warto odwiedzić to miejsce...

Dziękujemy, dzulkaa
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Jeśli chcesz poczuć się trochę jak bohater XIX wiecznej powieści, wdziej eleganckie ubranie, zaproś jakąś posągową piękność i idźcie popływać łódką na stawie z widokiem na Pałac

Dziękujemy, Remfix
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam na spokojny i długi spacer. Miejsce, gdzie można się wyciszyć, zrelaksować i pomyśleć w spokoju. Jest dużo laweczek, gdzie można odpocząć po długim spacerze zarówno w cieniu jak i na sloneczku :)

Dziękujemy, 440anetak
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Łazienki są przepiękne, każdy znajdzie tam miejsce dla siebie od tłumu po spokojne alejki. Kompleks w miarę zadbany widać prace renowacyjne. Bardzo się cieszę ze mogłam to historyczne miejsce pokazać dzieciom.

Dziękujemy, MonikaG3394
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Łazienki są po prostu śliczne. Można tu znaleźć mniej oblegane miejsca, można również takie, w których tłumy warszawiaków (i nie tylko) deptają sobie po piętach. Najbardziej polecam "małą architekturę" - Świątynia Sybilli, Obie Pomaranczarnie (tu są tłumy), Pałac na Wodzie i postumenty przy alejkach.
Mnóstwo wiewiórek (zaprzyjaźnionych) i pawi (krzyczących).
Lubię tu wracać za każdym razem. Nawet w zimie.
Po łazienkach oprowadzają czasem przewodnicy warszawscy (byłam na dwóch spacerach typu nocne zwiedzanie łazienek) i poza ogromną ilością ludzi, wszystko było cudowne.
Ja się wcale nie dziwię, że król i krolowa tak upodobali sobie to miejsce.
Zaskakujące jest, że
- można siedzieć na trawie
- zanim park zamkną, to Pan Ochroniarz (sympatyczny) objeżdża alejki, sprawdzając czy ktoś się nie zawieruszył.
- Wciąż wstęp na teren parku jest bezpłatny
- ten ogromny, zielony i cichy, obszar znajduje się w centrum stolicy.
Zdecydowanie nastawiona jestem na liczne powroty.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Kasia T