Romantycznie

Park ma bardzo zróżnicowane strefy, są takie mocno wypielęgnowane i zadbane a są również dzikie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
269katarzynak
Warszawa, Polska
Piękne miejsce

Najpiękniejszy park w Polsce. Warto odwiedzić o każdej porze roku, chociaż polecam szczególnie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
AniaLis1
Kraków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (9 167)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Jeśli chcesz poczuć się trochę jak bohater XIX wiecznej powieści, wdziej eleganckie ubranie, zaproś jakąś posągową piękność i idźcie popływać łódką na stawie z widokiem na Pałac

Dziękujemy, Remfix
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam na spokojny i długi spacer. Miejsce, gdzie można się wyciszyć, zrelaksować i pomyśleć w spokoju. Jest dużo laweczek, gdzie można odpocząć po długim spacerze zarówno w cieniu jak i na sloneczku :)

Dziękujemy, 440anetak
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Łazienki są przepiękne, każdy znajdzie tam miejsce dla siebie od tłumu po spokojne alejki. Kompleks w miarę zadbany widać prace renowacyjne. Bardzo się cieszę ze mogłam to historyczne miejsce pokazać dzieciom.

Dziękujemy, MonikaG3394
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Łazienki są po prostu śliczne. Można tu znaleźć mniej oblegane miejsca, można również takie, w których tłumy warszawiaków (i nie tylko) deptają sobie po piętach. Najbardziej polecam "małą architekturę" - Świątynia Sybilli, Obie Pomaranczarnie (tu są tłumy), Pałac na Wodzie i postumenty przy alejkach.
Mnóstwo wiewiórek (zaprzyjaźnionych) i pawi (krzyczących).
Lubię tu wracać za każdym razem. Nawet w zimie.
Po łazienkach oprowadzają czasem przewodnicy warszawscy (byłam na dwóch spacerach typu nocne zwiedzanie łazienek) i poza ogromną ilością ludzi, wszystko było cudowne.
Ja się wcale nie dziwię, że król i krolowa tak upodobali sobie to miejsce.
Zaskakujące jest, że
- można siedzieć na trawie
- zanim park zamkną, to Pan Ochroniarz (sympatyczny) objeżdża alejki, sprawdzając czy ktoś się nie zawieruszył.
- Wciąż wstęp na teren parku jest bezpłatny
- ten ogromny, zielony i cichy, obszar znajduje się w centrum stolicy.
Zdecydowanie nastawiona jestem na liczne powroty.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Kasia T
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Niby każdy chyba o nich słyszał i prawie każdy tu był. Ale czy znacie je naprawdę? Bo jeżeli byliście tu tylko w niedzielne popołudnie, w tłoku i harmidrze nie pozwalającym usłyszec wlasnych mysli, to polecam Wam przyjsc do parku Króla Stasia w tygodniu, kiedy panuje tu cisza i spokój, a duch historii unosi się w każdej alejce. Z budowli, oprócz Amfiteatru, zdecydowanie warto zwiedzić Pałac na Wodzie i Oranżerię. To swego rodzaju punkty obowiązkowe. Aczkolwiek niech każdy odkryje Łazienki po swojemu. Ręczę że niezaleznie od programu wizyty, nie będziecie żałować czasu spędzonego w tym cudownym miejscu. Ja za każdym razem wracam z Łazienek wypoczęta i pozytywnie nastawiona do świata. Was też do tego zachęcam. Basia.

Dziękujemy, basiawarszawa