“Nocny spacer z adrenaliną”

Łazienki Królewskie w Warszawie
Zrecenzowano 10 stycznia 2018

Świetna inicjatywa na odkrywanie Łazienek Królewskich z nieco innej strony, po zmroku, a właściwie w noncy. Dobra zabawa. Polecam

Dziękujemy, Szymon Z
  • Więcej języków
Filtrowanie

Zrecenzowano 10 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam odwiedziny tym ktorzy szukają chwili ciszy i odpoczynku w wielkim mieście. Możesz tu karmić podbiegajace wiewiorki łabędzie pływajace po stawie. Zjesz też smaczy obiad w jedej z restauracji.

Dziękujemy, Grzegorz B
Zrecenzowano 10 stycznia 2018

Jest gdzie pospacerować, jest co pozwiedzać, mogłaby znaleźć się jeszcze jakaś fajna restauracja. Warto zobaczyć przede wszystkim pałac na wyspie :)

Dziękujemy, pierefjb
Zrecenzowano 10 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Park, w jakim można długo i spokojnie spędzić czas. Jak osobno, tak i z rodziną, i z dziećmi. W dowolną pora roku

Dziękujemy, Kirill D
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 7 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

najlepsze miejsce na romantyczny spacer czy to latem czy to zima. Zimą oświetlone uliczki, latem dużo zieleni. Polecam wszystkim na nudne popołudnia

Dziękujemy, Agata D

Łazienki Królewskie w Warszawie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Łazienki Królewskie w Warszawie? Podziel się wrażeniami!