Zapisz
Wspaniale

Piekna starowka nawet w jesienna deszczowa pogode.Mnostwo restauracji i kawiarni z ogrzewaniem... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 października 2020
DagP10
Wrocław, Polska
Miejsce godne polecenia!

Miejsce godne polecenia! Cala starówka jest niezwykle piękna i warta obejrzenia. Polecam serdecznie.

Zrecenzowano: 11 października 2020
L4638HBbarbarag
Przeczytaj wszystkie recenzje (13 706)

Zrecenzowano: 11 września 2019

Starówka jest bardzo urokliwa , dużo kamienic ,rewelacyjny zamek królewski oraz ogrody królewskie , wszędzie można sobie zjeść coś dobrego zarówno ciepłego jak i zimnego

Dziękujemy, truskawki
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Stare miasto w Warszawie to idealne miejsce na spacer zarówno w ciągu dnia jak i wieczorem. Czysta i zadbana dzielnica, dużo urokliwych kamienic i piękny zamek królewski.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, MonikaAnnaWrzalek
Zrecenzowano: 6 września 2019

Jest to miejsce, które trzeba koniecznie zobaczyć...... Przepięknie odbudowana po II wojnie światowej, na bieżąco odrestaurowywana, przepiękne wąskie uliczki z klimatem. Mnóstwo kawiarenek i stylowych restauracji ..... Położona na skarpie wiślanej......... po prostu cudowne miejsce....... O Starówce Warszawskiej mówi się tak "byłeś w Warszawie i nie widziałeś Starówki tzn nie byłeś w Warszawie......

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Jacek Z
Zrecenzowano: 4 września 2019

Dawno nie byłem w tym miejscu. Pełna uroku, ciekawych zakamarków - powoli zaczyna być "europejska". To co stanowi dla mnie urok to miejsca do posiedzenia przy kawie i rozmowy z przyjaciółmi z możliwością obserwacji mozaiki ludzi przewijających się trasami spacerów.

Dziękujemy, Miroslawek1962
Zrecenzowano: 4 września 2019

Polecam każdemu zobaczenie Starego i części nowego Miasta to kultura, zabytki, historia ta odległa z wieków jak i z czasów II Wojny Światowej. Zniszczeń heroizmu, walki.

Dziękujemy, Marcin S