Warszawa
Starówka restauracje

Bardzo urokliwe miejsce, restauracja na restautacji, każda wysmakowana, głównie kuchnia regionalna... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
patrykgT2
must see

koniecznie spacer po starówce jesli jestes w Warszawie :) Najlepiej jak nie ma ludzi. polecam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Tomasz S
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (13 161)

Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Stare miasto w Warszawie to idealne miejsce na spacer zarówno w ciągu dnia jak i wieczorem. Czysta i zadbana dzielnica, dużo urokliwych kamienic i piękny zamek królewski.

Dziękujemy, MonikaAnnaWrzalek
Zrecenzowano: 6 września 2019

Jest to miejsce, które trzeba koniecznie zobaczyć...... Przepięknie odbudowana po II wojnie światowej, na bieżąco odrestaurowywana, przepiękne wąskie uliczki z klimatem. Mnóstwo kawiarenek i stylowych restauracji ..... Położona na skarpie wiślanej......... po prostu cudowne miejsce....... O Starówce Warszawskiej mówi się tak "byłeś w Warszawie i nie widziałeś Starówki tzn nie byłeś w Warszawie......

Dziękujemy, Jacek Z
Zrecenzowano: 4 września 2019

Dawno nie byłem w tym miejscu. Pełna uroku, ciekawych zakamarków - powoli zaczyna być "europejska". To co stanowi dla mnie urok to miejsca do posiedzenia przy kawie i rozmowy z przyjaciółmi z możliwością obserwacji mozaiki ludzi przewijających się trasami spacerów.

Dziękujemy, Miroslawek1962
Zrecenzowano: 4 września 2019

Polecam każdemu zobaczenie Starego i części nowego Miasta to kultura, zabytki, historia ta odległa z wieków jak i z czasów II Wojny Światowej. Zniszczeń heroizmu, walki.

Dziękujemy, Marcin S
Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce na spacery. Kazdy znajdzie cos dla siebie. Mozna spacerowac uliczkami, lub odetchnac nad Wisłą.

Dziękujemy, Piotr G