Spacer.

Spacer niby z Dziewczyną. Biznesowo randka Warszawa bardzo mi się podobała bardzo dużo do... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
1986GrzegorzD
Polska
Piękne miejsce

Druga najpiękniejsza starówka w Polsce (Krakowska to nr 1). Warto wybrać się o każdej porze dnia i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Arek Z
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (13 144)

Zrecenzowano: 4 września 2019

Dawno nie byłem w tym miejscu. Pełna uroku, ciekawych zakamarków - powoli zaczyna być "europejska". To co stanowi dla mnie urok to miejsca do posiedzenia przy kawie i rozmowy z przyjaciółmi z możliwością obserwacji mozaiki ludzi przewijających się trasami spacerów.

Dziękujemy, Miroslawek1962
Zrecenzowano: 4 września 2019

Polecam każdemu zobaczenie Starego i części nowego Miasta to kultura, zabytki, historia ta odległa z wieków jak i z czasów II Wojny Światowej. Zniszczeń heroizmu, walki.

Dziękujemy, Marcin S
Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce na spacery. Kazdy znajdzie cos dla siebie. Mozna spacerowac uliczkami, lub odetchnac nad Wisłą.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Piotr G
Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe miejsce z różnorodnością restauracji, kawiarenek, galerii, a wśród nich UW czy piękny hotel Europejski. Sam plac przed Zamkiem królewskim to miejsce spotkań wielu kultur, różnych pokoleń a łączy je jedno- chęć poznania tego miejsca, pięknych kamieniczek i uliczek prowadzących do Nowego Rynku czy murów obronnych. Gdzie za rogiem na Miodowej podają najlepsze lody rzemieślnicze. Polecam spacer w każdym wydaniu.

Dziękujemy, SylwiaP102
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Na Starówkę warto się wybrać latem, gdzie możemy podziwiać zabytkową architekturę, posłuchać ulicznych grajków oraz poznać Polską historię czy zapoznać się z miejskimi legendami : Wars i Sawa, Bazyliszek czy legendę o Złotej kacze.

1  Dziękujemy, aster4415