Zapisz
Wspaniale

Piekna starowka nawet w jesienna deszczowa pogode.Mnostwo restauracji i kawiarni z ogrzewaniem... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 października 2020
DagP10
Wrocław, Polska
Miejsce godne polecenia!

Miejsce godne polecenia! Cala starówka jest niezwykle piękna i warta obejrzenia. Polecam serdecznie.

Zrecenzowano: 11 października 2020
L4638HBbarbarag
Przeczytaj wszystkie recenzje (13 707)

Zrecenzowano: 4 września 2019

Dawno nie byłem w tym miejscu. Pełna uroku, ciekawych zakamarków - powoli zaczyna być "europejska". To co stanowi dla mnie urok to miejsca do posiedzenia przy kawie i rozmowy z przyjaciółmi z możliwością obserwacji mozaiki ludzi przewijających się trasami spacerów.

Dziękujemy, Miroslawek1962
Zrecenzowano: 4 września 2019

Polecam każdemu zobaczenie Starego i części nowego Miasta to kultura, zabytki, historia ta odległa z wieków jak i z czasów II Wojny Światowej. Zniszczeń heroizmu, walki.

Dziękujemy, Marcin S
Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce na spacery. Kazdy znajdzie cos dla siebie. Mozna spacerowac uliczkami, lub odetchnac nad Wisłą.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Piotr G
Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe miejsce z różnorodnością restauracji, kawiarenek, galerii, a wśród nich UW czy piękny hotel Europejski. Sam plac przed Zamkiem królewskim to miejsce spotkań wielu kultur, różnych pokoleń a łączy je jedno- chęć poznania tego miejsca, pięknych kamieniczek i uliczek prowadzących do Nowego Rynku czy murów obronnych. Gdzie za rogiem na Miodowej podają najlepsze lody rzemieślnicze. Polecam spacer w każdym wydaniu.

Dziękujemy, SylwiaP102
Zrecenzowano: 1 września 2019

Warto zwiedzić, obowiązkowy punkt wycieczek. Pięknie odbudowane, ale tłumy turystów nie zachęcają. Zamek jak i kolumna Zygmunta wyglądają dostojnie. Barbakan pięknie odrestaurowany. Obowiązkowo należy odwiedzić pomnik Syrenki i małego powstańca. Dużo restauracyjek.

Dziękujemy, 252jasmin