must see

koniecznie spacer po starówce jesli jestes w Warszawie :) Najlepiej jak nie ma ludzi. polecam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Tomasz S
Warszawa, Polska
super miejsce

Uwielbiam Stare miasto, Barbakan, uliczki, klimatyczne miejsce. Polecam wybrać się na spacer i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
tomcio1234
Przeczytaj wszystkie recenzje (13 158)

Zrecenzowano: 4 września 2019

Polecam każdemu zobaczenie Starego i części nowego Miasta to kultura, zabytki, historia ta odległa z wieków jak i z czasów II Wojny Światowej. Zniszczeń heroizmu, walki.

Dziękujemy, Marcin S
Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce na spacery. Kazdy znajdzie cos dla siebie. Mozna spacerowac uliczkami, lub odetchnac nad Wisłą.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Piotr G
Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe miejsce z różnorodnością restauracji, kawiarenek, galerii, a wśród nich UW czy piękny hotel Europejski. Sam plac przed Zamkiem królewskim to miejsce spotkań wielu kultur, różnych pokoleń a łączy je jedno- chęć poznania tego miejsca, pięknych kamieniczek i uliczek prowadzących do Nowego Rynku czy murów obronnych. Gdzie za rogiem na Miodowej podają najlepsze lody rzemieślnicze. Polecam spacer w każdym wydaniu.

Dziękujemy, SylwiaP102
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Na Starówkę warto się wybrać latem, gdzie możemy podziwiać zabytkową architekturę, posłuchać ulicznych grajków oraz poznać Polską historię czy zapoznać się z miejskimi legendami : Wars i Sawa, Bazyliszek czy legendę o Złotej kacze.

1  Dziękujemy, aster4415
Zrecenzowano: 1 września 2019

Warto zwiedzić, obowiązkowy punkt wycieczek. Pięknie odbudowane, ale tłumy turystów nie zachęcają. Zamek jak i kolumna Zygmunta wyglądają dostojnie. Barbakan pięknie odrestaurowany. Obowiązkowo należy odwiedzić pomnik Syrenki i małego powstańca. Dużo restauracyjek.

Dziękujemy, 252jasmin