Piękne miejsce

O każdej porze roku warto zawitać na starówkę warszawy. Polecam przejść się po kawiarniach i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
bodzio123
Warszawa, Polska
Wspaniałe miejsce na spacery o każdej porze roku

Wspaniałe miejsce na spacery o każdej porze roku zarówno dla singli, par czy rodzin z dziećmi. Dużo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
48monikal
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (13 129)

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w Warszawie trzeba tutaj zajrzeć,jest tutaj tez bardzo dużo turystów zagranicznych no i te kamienice Warszawskie.Warto odwiedzić to miejsce wieczorem ma swój urok.

Dziękujemy, 104andrzeji
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Ogromny nakład sił i pracy. Miejsce zrekonstruowane i podniesione z gruzów, co doceniło UNESCO. Jedyny minus to okropny wspolczesny budynek po drugiej stronie drogi, psujący klimat. Miejsce oblegane, nienajtańsze, ale też, jak na fakt bycia Starówką, nie tak strasznie drogie. Mnostwo różnorodnych restauracji (od zapiecka i naleśników, aż po wykwintne restauracje). Mnóstwo dawnych pałaców, no i Barbakan - odbudowany, ale można przez niego przejść. Przez krakowski się nie da :)
Bardzo ładne stare miasto, choć na chwilę bez tłumów nie ma co liczyć.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Kasia T
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Dawno już nie miałam tak mieszanych uczuć. Z jednej strony to nasza klimatyczna Starówka. Z drugiej niestety wszechobecna tu komercja zaczyna być doprowadzona juz do kuriozum. Ale niec każdy oceni sam. Basia.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, basiawarszawa
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce, jedne z czołowy miejsc do odwiedzin będąc w Warszawie. Polecam wszystkim aby się tam udać i zobaczyć jak piękną mamy stolicę.

Dziękujemy, boso_przez_
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mała kameralna starówka z małymi uliczkami mily przyjemny klimat Polecam na spacery jak również na fajne randki.

Dziękujemy, 181karolw