H15 Boutique Hotel(Warszawa)
Marriott Hotels
116 USD
97 USD
  • Basen
Novotel Warszawa Airport(Warszawa)(Świetna cena!)
58 USD
55 USD
Booking.com
104 USD
94 USD
81 USD
77 USD
  • Restauracja
Ibis Budget Warszawa Reduta(Warszawa)(Świetna cena!)
24 USD
ibis Budget
Uwaga, okazja! 29% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 29% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (34 USD).

Ibis Budget Warszawa Centrum(Warszawa)(Świetna cena!)
35 USD
ibis Budget
Zrecenzowano 14 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel na najwyższym poziomie . Obsługa świetna, uśmiechnięta , bardzo kulturalna . Basen i jacuzzi na 43 piętrze - naprawdę Wow . Pokoje czyściutkie , duże , eleganckie . Łóżko bardzo wygodne!!! Drinki w barze bardzo smaczne , dobrze zrobione . Udany weekendowy pobyt .

Data pobytu: styczeń 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, izabela26
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ICWarsaw, Public Relations Manager, InterContinental WarszawaOdpowiedź udzielona 19 stycznia 2018

Szanonwa Pani Izabelo,
Dziękujemy za wybór naszego hotelu oraz za poświęcenie czasu na zamieszczenie opinii na jego temat. Jest nam niezmiernie miło, że jest Pan zadowolony z pobytu w naszym hotelu.Zapraszamy serdecznie ponownie do odwiedzenia InterContinental Warszawa.
Z poważaniem IC Warszawa

Zrecenzowano 12 stycznia 2018

Hotel jest nowoczesny, ekskluzywny, ciepły i drogi :) Na wstępie zaznaczę że po zameldowaniu humor zepsuła nam opłata za parking. 145 zł na dobę to jednak trochę dużo.. Byliśmy w wielu hotelach w różnych miejscach i nigdy nie widzieliśmy aż takiej przeginki. Ja rozumiem że centrum że stolica ale pod hotelem są darmowe miejsca.. Aby nie drażnić gości ukryłabym tą opłatę w opłacie za pokój :P Wtedy wiadomo na co się decydujemy, dla nas był to koszt "ukryty". Płatne WIFI w centrum Warszawy tez jest dla mnie nie do przyjęcia.. Jeśli miałabym się jeszcze do czegoś przyczepić to wystrój basenu. Pomijając widok który jest nieziemski :) pomieszczenie jest chłodno i prosto zaprojektowane. Dodałabym tam kilka elementów i byłoby cudnie! I to koniec minus - reszta absolutnie cudowna. Widok z pokoju standard też świetny! Śniadanie baardzo bogate, obsługa rewelacyjna, Pani grająca na harfie.. czego chcieć więcej. Pokój przytulny, przyjemny, łazienka duża z wanną i prysznicem.
Warto tam byc choć ten jeden raz.. Zdjęcia na basenie wychodzą BOSKO ;)

• Data pobytu: styczeń 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, Anna K

Szanowna Pani Anno,
Jest nam niezmiernie miło, że jest Pani zadowolona z pobytu w naszym hotelu.
Zapraszamy serdecznie ponownie do odwiedzenia InterContinental Warszawa.

Zrecenzowano 4 stycznia 2018

10/10.

Plusy:
- basen na ostatnim piętrze
- świetne śniadania - mistrzostwo świata
- świetna restauracja - Platter
- bardzo dobra obsługa
- pokoje wyposażone w wanne i prysznic (duży plus)
- świetny widok z okna
- bardzo ładne hotelowe pokoje

Wskazówka dotycząca pokojów: lepszy widok jest wyżej, pokoje dla niepełnosprawnych są bardziej przestronne ale nie mają wanny
  • Data pobytu: grudzień 2017, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Ewelina B

Szanowna pani Ewelino,
Dziękujemy za wybór naszego hotelu oraz za poświęcenie czasu na zamieszczenie opinii na jego temat. Jest nam niezmiernie miło, że jest Pani zadowolona z pobytu w naszym hotelu. Zapraszamy serdecznie ponownie do odwiedzenia InterContinental Warszawa.

Zrecenzowano 2 stycznia 2018

Będąc w stolicy lubie wygody więc wybieram ten hotel.To mój drugi pobyt i za każdym razem jestem zadowolony.Obsługa na najwyzszym poziomie .Bardzo miło i sympatycznie.Wspaniałe śniadanie ,które pamietam do dziś.Już niedługo znowu zawitam w tym hotelu.Bo płacę i czuje sie wspaniale.Jakość bardzo adekwatna do ceny.moim zdaniem obiekt zasługuje na wielki PLUS.polecam

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, relaxegipt

Szanowny Gościu

Zrecenzowano 27 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel w samym centrum, bardzo okazały budynek. Miałem pokój na 38 piętrze więc widoki przepiękne. Widok z basenu na 43 pietrze to już w ogóle kosmos. Pokój bardzo duży narożny wiec widok na 2 strony. W łazience wanna i prysznic co kto lubi. Na dole 2 restauracje i bar, wszędzie muzyka na żywo harfa, pianino. Śniadanie bardzo różnorodne nic dodać nic ująć. Jedyny minus dla palaczy nie ma w środku palarni i trzeba pomimo chłodu wychodzić przed hotel. Aha uwaga na automatyczne lodówki w mini barku podnosisz towar=płacisz.

Data pobytu: listopad 2017, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Michał S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ICWarsaw, Manager, InterContinental WarszawaOdpowiedź udzielona 29 listopada 2017

Drogi Gościu,
Serdecznie dziękujemy za wybór naszego hotelu oraz za poświęcenie czasu na zamieszczenie opinii na jego temat na Trip Advisor. Jest nam bardzo miło słyszeć, iż nasza praca została przez Pana doceniona oraz, że nasze udogodnienia sprawiły, że Pana pobyt w InterContinental Warszawa należał do udanych. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego hotelu ponownie.
Z poważaniem