Byłem w tym hotelu kilka lat temu i muszę stwierdzić że obecnie poziom usługi jak i standard zakwaterowania jest znacznie wyższy. Jedyny mankament tego hotelu to ZDECYDOWANE zbyt małe możliwości restauracji w trakcie śniadania. Hotel z racji lokalizacji przyjmuje duże zorganizowane grupy (wycieczki) co uniemożliwia by spokojnie korzystać ze śniadania.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, tomaszt664
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NovotelAirportWAW, Kierownik ds. gości, Novotel Warszawa AirportOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dzień dobry,

Dziękujemy za przekazanie cennych uwag. Bardzo miło nam słyszeć, że odwiedził nas Pan ponownie i zauważył Pan zmiany na lepsze :). Przesłaliśmy już Pana uwagi na temat śniadań do kierownictwa hotelu. Mamy nadzieję, że odwiedzi nas Pan wkrótce.

Natalia Jędrzejewska
Kierownik d.s. Relacji z Gośćmi

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com

Ta odpowiedź jest prywatną opinią przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC ani jej partnerów.
Zrecenzowano: 6 września 2019

Hotel jest bardzo dobrze położony zarówno dla podróżujących samolotem jak i na rożnego rodzaju spotkania. Pokoje są czyste i dobrze wyposażone. Kolejna zaleta to szerokie łóżka i bardzo urozmaicone śniadanie

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, mkasz2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NovotelAirportWAW, Kierownik ds. gości, Novotel Warszawa AirportOdpowiedź udzielona 13 września 2019

Drogi Gościu,
serdecznie dziękujemy za podzielenie się opinią.
Cieszy nas, że pobyt należał do udanych. Mamy nadzieję, że wkrótce odwiedzi nas Pan/Pani ponownie.

Zrecenzowano: 2 września 2019

Niestety miało być jedno podwójne łóżko, były dwa pojedyncze, hotel jak zawsze wygodny, śniadania jak nie za długo to też dobre, czysto, schludnie, herbata, czajnik, daleko centrum ale blisko lotniska

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, MarekD338
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NovotelAirportWAW, Kierownik ds. gości, Novotel Warszawa AirportOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Szanowny Panie,
dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii.
Cieszy nas, że w ogólnej ocenie pobyt był udany. Najmocniej przepraszamy, za niedogodności spowodowane niewłaściwą konfiguracją łóżek w pokoju.
Mamy nadzieję, że w przyszłości odwiedzi nas Pan ponownie. Dołożymy wszelkich starań aby kolejny pobyt był w 100% satysfakcjonujący.

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel szczyci się 4* niestety zasługuje tylko na 2*. Pokój który otrzymałem jest bardzo przeciętny i gwiazdki dostawał chyba dawno temu. Warto aby ktoś weryfikował standard hotelu.
Pokoje stare wymagające remontu.

Dziękujemy, 85mariuszs
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NovotelAirportWAW, Kierownik ds. gości, Novotel Warszawa AirportOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Szanowny Panie,
serdecznie dziękujemy za pozostawienie opinii.
Przykro nam, że pobyt nie spełnił Pana oczekiwań. Uprzejmie informujemy, że w ciągu ostatniego roku wyremontowanych zostało 80 pokoi Executive. Serdecznie zachęcamy do rezerwacji w przyszłości.