Zrecenzowano: 2 września 2019

Niestety miało być jedno podwójne łóżko, były dwa pojedyncze, hotel jak zawsze wygodny, śniadania jak nie za długo to też dobre, czysto, schludnie, herbata, czajnik, daleko centrum ale blisko lotniska

• Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Dziękujemy, MarekD338
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NovotelAirportWAW, Kierownik ds. gości, Novotel Warszawa AirportOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Szanowny Panie,
dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii.
Cieszy nas, że w ogólnej ocenie pobyt był udany. Najmocniej przepraszamy, za niedogodności spowodowane niewłaściwą konfiguracją łóżek w pokoju.
Mamy nadzieję, że w przyszłości odwiedzi nas Pan ponownie. Dołożymy wszelkich starań aby kolejny pobyt był w 100% satysfakcjonujący.

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel szczyci się 4* niestety zasługuje tylko na 2*. Pokój który otrzymałem jest bardzo przeciętny i gwiazdki dostawał chyba dawno temu. Warto aby ktoś weryfikował standard hotelu.
Pokoje stare wymagające remontu.

Dziękujemy, 85mariuszs
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NovotelAirportWAW, Kierownik ds. gości, Novotel Warszawa AirportOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Szanowny Panie,
serdecznie dziękujemy za pozostawienie opinii.
Przykro nam, że pobyt nie spełnił Pana oczekiwań. Uprzejmie informujemy, że w ciągu ostatniego roku wyremontowanych zostało 80 pokoi Executive. Serdecznie zachęcamy do rezerwacji w przyszłości.

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nocleg po kilku miesiącach przerwy u Państwa i kolejny raz jestem super zadowolony z pobytu.
Obsługa na wysokim poziomie, nowe osoby a szczegòlnie pomocna pani Aksana. Jestem pełen podziwu dla takiego zaangażowania.
Do zobaczenia za tydzień

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, f_kriss

Szanowny Panie,
serdecznie dziękujemy za tak pozytywną opinię.
Takie słowa są motywujące dla całego naszego zespołu. Oczywiście z przyjemnością podzielimy się Pana opinią z całym zespołem, w szczególności z Panią Aksaną.
Do zobaczenia! :)

Pozdrawiam

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com

Ta odpowiedź jest prywatną opinią przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC ani jej partnerów.
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, czysto, ładne pokoje i smaczne jedzenie. Na śniadanie przepyszne gofry Położony blisko przystanku. Jest on zdecydowanie godny polecenia. Jestem tu nie pierwszy raz i za każdym razem jestem bardzo zadowolona z pobytu.

Dziękujemy, zosiapod
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NovotelAirportWAW, Kierownik ds. gości, Novotel Warszawa AirportOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Dzień dobry,

Dziękujemy za wspaniałą opinię :). Miło nam, że pobyt był udany. Do zobaczenia ponownie!

Natalia Jędrzejewska
Kierownik d.s. Relacji z Gośćmi